ارائه مشاوره رایگان قضایی به مناسبت هفته قوه قضاییه

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: به مناسبت هفته قوه قضائیه در مراکز ۴ گانه مشاوره خانواده وابسته به دادگستری استان مشاوره حقوقی رایگان ارائه می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ محمدحسین رحیمی زاده در تبیین برنامه های این معاونت به مناسبت یکم تا هفتم تیرماه به عنوان هفته بزرگداشت قوه قضائیه گفت: این مراکز ۴ گانه از دوشنبه ۲تیرماه به صورت برنامه ریزی شده از ساعت ۱۶ الی ۱۸ میزبان علاقه مندان جهت دریافت مشاوره رایگان در حوزه مسائل حقوقی می باشند.
وی اظهار داشت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته دوشنبه ۲تیر ماه مرکز شماره ۴ واقع در صفائیه نبش میدان امام جواد(ع)، سه شنبه  ۳ تیر ماه مرکز شماره۳ واقع در میدان ابوذر خیابان وحدت، چهارشنبه ۴ تیر ماه مرکز شماره ۲ واقع در بلوار ۲۲ بهمن مرکز سلامت مهر شفاء و شنبه ۷ تیرماه مرکز شماره ۱ واقع در خیابان کاشانی ساختمان آستان قدس رضوی به ارائه خدمات به همشریان علاقه مند خواهند پرداخت.
رحیمی زاده افزود: همچنین به پرونده هایی که در هفته قوه قضائیه در دادگستری استان تشکیل و به مراکز ۴ گانه ارجاع می شود تخفیفاتی داده خواهد شد.
وی گفت: جهت کاهش در رفت و آمد شهروندان و بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی، مرکز مشاوره شماره ۳ به صورت آنلاین به نشانی@yavaraneedalat ارائه خدمات مشاوره ای خواهد داد.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد افزود: همچنین مرکز مشاوران قوه قضائیه مستقر در دادگستری استان در این هفته با بهره گیری از ظرفیت وکلای مرکز مشاوران  و حضور در دفاتر خدمات قضائی نسبت به مشاروه حقوقی به اشخاص مراجعه کننده اقدام خواهند کرد.

48

کد خبر 1400862

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =