دستگیری عاملان آتش‌سوزی مراتع در مسجدسلیمان

مهر نوشت: فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری ۵ تن از عاملان آتش سوزی مراتع خبر داد.

 سرهنگ کارآگاه علی حسینی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره آتش سوزی مراتع و محصولات کشاورزی، مأموران انتظامی پاسگاه گلگیر و هفت شهیدان جهت برخورد با مخلان نظم و امنیت اقدام به گشت زنی در مناطق احتمالی آتش سوزی کرده و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی پاسگاه گلگیر طی ۲۴ ساعت گذشته حین گشت زنی متوجه دود غلیظ در اطراف زمین‌های کشاورزی و مراتع شدند که بلافاصله در محل مورد نظر حاضر و مشاهد کردند ۲ نفر در حال آتش زدن خار و خاشاک در زمین‌های کشاورزی هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان ادامه داد: متأسفانه به دنبال شعله ور شدن، آتش به مراتع خشک سرایت کرد و حدود ۳ هکتار از اراضی منابع طبیعی را سوزاند.

این مقام انتظامی ضمن اشاره به اینکه در این راستا ۳ نفر که در حوزه هفت شهیدان اقدام به آتش زدن محصولات کشاورزی کرده بودند دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند خاطر نشان کرد: افراد یاد شده در تحقیقات تکمیلی پلیس انگیزه خود را آماده کردن اراضی برای کشاورزی و اختلافات ملکی بیان کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجد سلیمان عنوان داشت: پلیس با افرادی که به مراتع و سرمایه‌های ملی آسیب بزنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

٢٣۵٢٣٧
کد خبر 1401043

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =