۰ نفر
۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
ضدعفونی کردن تالارهای «تئاتر شهر» / عکس

تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر روز پنجشنبه بیست و نهم خرداد ماه با همکاری ناحیه یک شهرداری منطقه ۱۱ تهران و یک ایستگاه آتش نشانی برای دومین بار پیاپی ضد عفونی و گندزدایی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در عملیات ضدعفونی و گندزدایی غیر از مجموعه تئاتر شهر در برخی تماشاخانه خصوصی نیز به اجرا درآمد. با انجام این عملیات گندزدایی و ضد عفونی، مرحله جدید اجرای شیوه نامه بهداشتی تالارهای نمایشی تئاتر شهر آغاز شده که طی روزهای آینده جزئیات بیشتری از آن در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

مدیریت مجموعه تئاتر شهر چندی پیش با انتشار شیوه نامه اجرایی و بهداشتی بازگشایی تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر پیرو دستورالعمل ابلاغی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از انتشار اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با کرونا، هرگونه اجرای عمومی آثار نمایشی در این مجموعه با حضور تماشاگران و هنرمندان را منوط به اجرای دقیق این شیوه نامه دانست.

این شیوه نامه مبتنی بر چند فصل تنظیم شده که طی آن ضمن بیان جزئیاتی از پروتکل‌های بهداشتی موارد مربوط به حضور تماشاگران – هنرمندان - کارکنان و سایر مراجعه کنندگان به واحدهای مختلف، نحوه برنامه‌ریزی اجراهای کنونی و نمایش‌های آینده تالارهای مختلف تئاتر شهر، شرایط پذیرش مخاطبان برای تماشای آثار نمایشی و پیش بینی برای ارائه خدمات مناسب‌تر مورد توجه قرار گرفته است.

۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1401070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =