افزایش مشارکت مشترکین آذربایجان‌غربی در مدیریت مصرف برق / سهمیه ۱۵۰ مگاواتی استان برای پیک‌بار

بیش از ۸ هزار مشترک برق در آذربایجان‌غربی برای همکاری در پروژه‌های کاهش مصرف در ساعات پیک اعلام آمادگی کردند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، اکبر حسن‌بکلو درباره تمهیدات این شرکت برای مدیریت بار و پیکسایی گفت: سال ۹۸ شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با افزایش ۵۰ درصدی جلب مشارکت مشترکین عملکرد مطلوبی در خصوص مدیریت بار داشت که امیدواریم این رویه مطلوب با توجه شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا و ضرورت مدیریت مصرف برق امسال نیز ادامه یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تاکید کرد: تامین انرژی پایدار هدف مجموعه تلاشگران صنعت برق است و راضی به حتی یک دقیقه خاموشی برق نیستیم، مدیریت مصرف و کاهش پیک بار مصرف تنها با همکاری سازنده مشترکین محقق می‌شود و برای جلب مشارکت نهایت تلاش را به کار می‌گیریم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه امسال نیز بیش از ۶۰ درصد از مشترکان در بخش‌های مختلف با امضای تفاهم نامه همکاری خود را در پروژه‌های کاهش پیک بار تابستان اعلام کرده‌اند.

اعلام آمادگی بیش از ۸ هزار و ۳۷۳ مشترک آذربایجان غربی برای همکاری در پروژه‌های کاهش پیک بار تابستان ۹۹

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اضافه کرد: مجموع تفاهم‌نامه‌های همکاری منعقد شده مشترکان با شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برای پیک بار تابستان امسال، بیش از ۸ هزار و ۳۷۳ مشترک می‌باشد که از این تعداد بیش از یک هزار و ۳۰۰ مشترک در بخش صنعتی، بیش از ۵ هزار مشترک در بخش کشاورزی، ۵۸۳ مشترک اداری، ۳۹۰ مشترک تجاری، ۱۰۹ جایگاه سی ان اجی و ۳۳ مشترک مولد خودتامین هستند.

وی در ادامه به پرداخت پاداش همکاری مشترکان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: مشترکان همکار صنعتی و کشاورزی، سی ان جی، اداری، تجاری و مولدخودتامین در برنامه های پیک بار تابستان سال ۹۸، بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال پاداش همکاری دریافت کردند.

وی در خاتمه گفت:  سهمیه اوج بار تعیین شده برای این استان ۱۵۰ مگاوات بوده که برای کاهش بار به میزان ابلاغ شده از سوی شرکت توانیر بین تمامی شهرستان‌ها تقسیم شده است.

48

کد خبر 1401073

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =