هشدار فرمانده نیروی هوایی ارتش به مسئولان درباره تهدیدات امنیتی، فرهنگی و شناختی

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: استمرار حرکت بر لبه دانش و ایفای نقش سازنده در تولید امنیت، مستلزم تولید ایده و حمایت از طرح های ابتکاری، ساختاری و تجهیزاتی است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در همایش یک روزه فرماندهان نیروی هوایی با تاکید بر ضرورت ارتقاء دانش، مهارت افزایی و چند مهارتی کردن کارکنان اعم از کارکنان پایور و وظیفه برای استفاده بهینه از ظرفیت نیروی انسانی،  استمرار حرکت بر لبه دانش و ایفای نقش سازنده در تولید امنیت، مستلزم تولید ایده و حمایت از طرح های ابتکاری، ساختاری و تجهیزاتی دانست.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این همایش که معاونین عملیات و بازرسی یگان های تابعه نیروی هوایی ارتش نیز حضور داشتند با تاکید بر لزوم توجه ویژه به هدفمند کردن آموزش ها برای افرایش بهره وری در مأموریت‌های عملیاتی، بر ضرورت هدفمند کردن پروازهای آموزشی تاکید کرد.

وی با اشاره به تأکید فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) بر رعایت الزامات ایمنی، انجام مأموریت های ایمن و پرهیز از سهل انگاری را تکلیف همه ی عوامل دانسته و توجه به نکات ایمنی در همه ابعاد را بسیار حائز اهمیت عنوان کرد.

امیر سرتیپ نصیرزاده ضمن توجه دادن مسئولان به تهدیدات فرهنگی، امنیتی و شناختی، گفت: ارتقاء سواد رسانه ای برای استفاده ایمن از فضای مجازی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خطاب به فرماندهان یگان‌های تابعه خاطر نشان کرد: رسیدگی ویژه به معیشت کارکنان یکی از اولویت های ماموریت شما بوده و نوسازی پادگان ها و خوشایند سازی محیط زندگی کارکنان و خانواده ها در کوی های سازمانی مستلزم کار جهادی است.

امیر سرتیپ نصیرزاده با برشمردن آسیب های تهاجم فرهنگی و برنامه ریزی دشمن برای از هم گسستن قوام خانواده ها، بر تعالی معنوی و بصیرتی کارکنان تاکید کرد.

شورای عالی فرماندهان و معاونان نیروی هوایی ارتش با هدف هم اندیشی و تعامل هم افزا برای ارتقائ توان عملیاتی و استفاده بهینه از تجریبات یگان ها بویژه در بخش های عملیاتی،  پروازی و بازرسی و ایمنی با تشکیل دو نشست عمومی و کارگاه‌های تخصصی در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.

27216

کد خبر 1401091

برچسب‌ها