مدیرعامل بهشت زهرا: تهرانی‌ها رعایت نکنند، به روزهای سخت و بحرانی کرونا بر می‌گردیم

فارس نوشت: مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با تاکید بر لزوم ادامه مستمر رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی گفت: اگر تهرانی‌ها نکات بهداشتی و توصیه های وزارت بهداشت را جدی نگیرند، به روزهای سخت و برحانی گذشته باز می گردیم.

سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) به مدیریت روزهای سخت بحران کرونا اشاره کرد و گفت: پرسنل گمنام سازمان بهشت زهرا(س) از اولین ساعات شیوع بیماری در کشور به تکریم خانواده های داغدار تهرانی به خدمات رسانی با بالاترین سطح رضایتمندی شهروندان پرداخت و البته روزهای سخت و غیر قابل تصوری را پشت سرگذاشتیم.

وی ادامه داد: به شهروندان توصیه می کنیم که با پشتکار و اهتمام نکات بهداشتی  را جدی گرفته  تا روزهای سخت تهران تکرار نشود.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) تصریح کرد: عدم رعایت شهروندان یعنی از بین رفتن همه تلاش ها و فداکاری هایی که تا کنون همه دست به دست هم در خدمات رسانی و بهبود شرایط داشته اند لذا توصیه همیشگی ما به شهروندان محترم ؛ استمرار مداوم در رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی است.

در حالیکه همه جهان حتی کشورهای پیشرفته جهان نظیر امریکا و ایتالیا و ...در مدیریت اجساد و عملیات تدفین در کرونا دچار مشکل جدی شده بودند، بهشت زهرای تهران عملکرد مطلوب قابل دفاعی از خود ارایه به گونه ای که زالی فرمانده ستاد کرونای تهران اقدامات این سازمان در کرونا را حماسه ای ملی و فرا ملی توصیف کرده بود.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1401112

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =