پایان خرداد آخرین فرصت برای شرکت در جشنواره خدمات غیر حضوری بانک تجارت

جشنواره خدمات غیرحضوری بانک تجارت در همراه بانک، اینترنت بانک تجارت و اپلیکیشن "ست" با استقبال هموطنان تا پایان خرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، جشنواره خدمات غیرحضوری بانک تجارت با هدف حفظ سلامت و تشویق مشتریان به استفاده ازخدمات غیر حضوری بانک شامل استفاده از خدمات غیر حضوری شامل همراه بانک، اینترنت بانک تجارت واپلیکیشن " ست "با استقبال هموطنان و کاربران روبرو شده است. کاربران برای شرکت در جشنواره خدمات غیر حضوری بانک تجارت تا پایان خرداد ماه فرصت دارند تا ازجوایز متنوع این جشنواره برخوردار شوند.

شرکت کنندگان می توانند ضمن انجام عملیات بانکی و مالی خود یکی از برندگان جوایز این جشنواره شامل ۵۰۰ جایزه ۵ میلیون ریالی شوند.

کسب امتیاز در جشنواره خدمات غیرحضوری بانک تجارت به صورت انجام حداقل ۵ تراکنش با حداقل مبلغ تراکنش۵۰ هزار ریال در طول دوره این جشنواره از طریق هر یک از درگاه های اینترنت بانک و همراه بانک است و برای انتقال وجه شتابی(کارت به کارت) و پرداخت قبوض۱۰۰ امتیاز، انتقال وجه ساتنا و پایا ۲۰ امتیاز، انتقال وجه داخلی و خرید شارژ ۱۰امتیاز و تراکنش در اپلیکیشن ست برای پرداخت خلافی خودرو و موتور و پرداخت قبوض۱۰۰امتیاز، عوارض آزادراه۵۰ امتیاز، پرداخت بدهی طرح ترافیک۳۰ امتیاز، بسته اینترنتی۲۰ امتیاز وخرید شارژ۱۰ امتیاز در نظر گرفته شده است.

بانک تجارت - اپلیکیشن ست

بر اساس آمار، تاکنون بیش از سه میلیون و ۱۸۸ هزار نفر از کاربران در جشنواره امتیاز کسب کرده‌اند و تعداد کاربرانی که شرایط لازم امتیازی (۳۰۰ امتیاز حداقل پنج تراکنش) را دارند به عدد یک میلیون و ۲۷۸ هزار کاربر بالغ شده است. همچنین در اپلیکیشن ست ۱۹۳۵ نفر واجد شرایط شرکت در جشنواره شده‌اند.

بانک تجارت تاکنون به ۱۸۰ نفر از کاربران در قالب جشنواره های مختلف خدمات غیر حضوری جوایز نفیسی اهدا کرده است.

۲۱۲۱

کد خبر 1401262

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =