نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان: نباید در مقابل هجمه به دین عقب‌نشینی کرد

نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان با بیان اینکه در برخی شبکه‌های اجتماعی هجمه‌های زیادی علیه دین و ارزش‌های معنوی می‌شود گفت: نباید در برابر این هجمه‌ها بی‌تفاوت بود و عقب‌نشینی کرد.

 به گزارش خبرآنلاین ازگرگان :  آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی در جمع مدیران حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اظهار داشت: امروز شاهد این هستیم که در برخی از شبکه‌های اجتماعی هجمه زیادی به دین و ارزش‌های معنوی می‌شود.

وی با بیان اینکه باید پاسخ این هجمه‌ها و شبهات را هوشمندانه داد، خاطرنشان کرد: بسیاری از کسانی که بازیچه دشمنان ما شده‌اند، افرادی کم اطلاع هستند که مراکز فرهنگی و فکری ما باید با کار دقیق پاسخ این شبهات را بدهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان ادامه داد: در شرایط حساس فعلی نباید نسبت به این هجمه‌ها بی‌تفاوت بود و عقب‌نشینی کرد بلکه باید در مقابل آنان به روشنگری پرداخت.

وی گفت: استفاده از ظرفیت شهدا برای دفاع از دین یکی از مناسبت‌ترین شیوه‌هاست. شهدای شاخصی همچون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که موجب عزت و سربلندی ملت ایران شده است، ظرفیت بالایی برای الگوسازی دارند.

نورمفیدی افزود: شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهید سلیمانی باید درست و براساس نیاز روز به جوانان معرفی شوند.

وی تصریح کرد: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نباید فقط به‌دنبال جمع‌آوری وصیت نامه شهدا باشد بلکه فکر و برنامه‌ریزی برای مقابله با تبلیغات منفی دشمن نیز از اقداماتی است که این بنیاد در دستور کار قرار دهد.

46

کد خبر 1401389

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =