پاکسازی مناطق آلوده مرکز مازندران جدی گرفته شود

فرماندار ساری با اشاره به ساماندهی مناطق آلوده ناشی از مواد مخدر گفت: پاکسازی مناطق آلوده مرکز مازندران جدی گرفته شود.

به گزارش خبرآنلاین از ساری : عباس علی رضایی امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساری، خواستار هم‌افزایی و هماهنگی همه دستگاه‌ها و نهادها برای مقابله قاطع و فراگیر با مواد مخدر و کاهش آسیب‌های ناشی از اعتیاد شد و اظهار داشت: در راه مبارزه با مواد مخدر بیش از ۳۸۰۰ نفر از بهترین فرزندان این جامعه به شهادت رسیدند و ۱۲ هزار نفر جانباز شدند ولی همچنان شاهد افزایش کشفیات مواد مخدر هستیم و همه باید تلاش کنیم تا مبارزه با مواد مخدر به دغدغه عمومی تبدیل شود.

وی به ساماندهی سه منطقه آسیب‌زا و آلوده در شهرستان ساری اشاره کرد و افزود: ضرورت دارد تا دستگاه‌هایی که در حوزه بهسازی و پاکسازی این مناطق نقش و وظیفه دارند در اسرع وقت به تکالیف و وظایف خود عمل کنند.

رضایی با اشاره به پنجم تیر سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: ایران اسلامی در حوزه مبارزه با قاچاق مواد مخدر و ضربه زدن به بنیان اقتصادی قاچاقچیان همیشه در صحنه بوده و برای حراست و حفاظت از سلامت آحاد جامعه همچنان محکم و استوار در مقابل سوداگران مرگ ایستاده است.

وی بیان کرد: همه مردم باید با آثار زیانبار این بلای خانمانسوز آشنا شوند و برای پیشگیری باید به نقش بخشداران و دهیاران نیز توجه کرد و باید به جایی برسیم که در هر خانواده یک نفر نقش مقابله با مواد مخدر را به عهده بگیرد.

۴۶

کد خبر 1401403

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =