مشکلی برای پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان‌های استان کرمان نیست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تخت‌های بیمارستانی استان کرمان هنوز به‌طور کامل اشغال نشده و مشکلی برای پذیرش بیماران کرونایی نداریم.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : حمیدرضا رشیدی‌نژاد ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مدیریت ویروس کرونا با اشاره به اینکه استان کرمان وضعیت خوبی در ارتباط با شیوع ویروس کرونا ندارد اظهار داشت: همچنان بر رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی تاکید می‌شود.

وی با بیان اینکه باید از هر گونه تجمعات غیرضرور جلوگیری کرد و تا حد امکان برنامه‌ها را به‌صورت مجازی برگزاری کنیم ادامه داد: دانشگاه‌ها امتحانات دانشجویان را به‌صورت مجازی برگزار کرده و از تجمع در مراکز امتحانی خودداری شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان در حال طی کردن پیک بیماری و در روند صعودی بیماری قرار دارد گفت: تخت‌های بیمارستانی ما در استان کرمان هنوز به‌طور کامل اشغال نشده است.

وی با بیان اینکه پذیرش بیماران در بیمارستان‌های استان انجام می‌شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد افزود: بیمارستان افضلی‌پور کرمان، بیمارستان مرجع بستری بیماران کرونایی است.

رشیدی‌نژاد با اشاره به اینکه اگر ظرفیت تخت‌های بیمارستان افضلی‌پور کاملا اشغال شود از ظرفیت سایر بیمارستان‌های کرمان استفاده خواهیم کرد گفت: مشکلی از این بابت در کرمان وجود ندارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه بیمارستان‌هایی که بیمار کرونایی دارند و تست بیمار آنها از نظر کرونا مثبت شده است در همان بیمارستان خدمات لازم به بیمار را بدهند افزود: بیمارستان‌ها از ارجاع بیمار به سایر بیمارستان‌ها خودداری کنند.

48

کد خبر 1401512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =