ترامپ خطاب به تهران:آماده توافق سریع هستم،اگر پیروز شوم هزینه سنگینی خواهید داد/ کری به ایران گفت صبر کنید اگر ترامپ ببازد،شما صاحب آمریکا می‌شوید!

رئیس جمهور ایالات متحده در اولین گردهمایی انتخاباتی خود بعد از قرنطینه کرونایی خطاب به تهران گفت آماده توافق هرچه سریعتر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از وب سایت شبکه خبری سی ان ان،  دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در اولین تجمع انتخاباتی در تالسا در ایالت اوکلاهاما سخنرانی می‌کرد گفت: آماده توافق سریع با ایران است. 

رئیس‌جمهور آمریکا ادعا کرد ایران و چین دوست دارند رقیب انتخاباتی او، جو بایدن در انتخابات به پیروزی برسد. او همچنین مدعی شد که باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا به ایران پول نقد داده است. 

او علی‌رغم جان باختن ده‌ها هزار نفر به دلیل شیوع کرونا عملکرد خودش در مبارزه با این ویروس را فوق‌العاده توصیف کرد. 

 ترامپ گفت: «ولی شما نمی‌شنوید که درباره کووید صحبت کنند. اگر بخواهیم دقیق‌ترش را بگوییم می‌شود کووید-۱۹. ولی این اسم، نسبت به وقتی که به آن ویروس چینی بگوییم کار چندانی با چین ندارد و علی‌رغم این مسائل من کار فوق‌العاده‌ای [برای مهار کورنا] انجام داده‌ام.»

رئیس‌جمهور آمریکا گفت که او در ماه ژانویه جلوی ورود تمامی شهروندان چین به آمریکا را گرفته است. او گفت که این اقدام سریع‌تر از آن چیزی که دیگران آن را انجام می‌دادند انجام شده است.  ترامپ گفت: «ما جان صدها هزار نفر را نجات دادیم، ولی آنها (مخالفان) هرگز به اینها اشاره نمی‌کنند.»

وی در بخش دیگری از سخنانش اعتراف کرد که برای پایین آوردن آمار مبتلایان به کرونا به افرادش گفته که کمتر از مردم تست بگیرند. 

او گفت: «گرفتن تست مثل شمشیر دو لبه است. وقتی شما بیشتر تست بگیرید مبتلایان بیشتری پیدا می‌کنید. به خاطر همین به افرادم گفتم: لطفاً کمتر تست بگیرید! ولی آنها تست می‌گیرند، تست می‌گیرند، طوری که نمی‌دانیم چه خبر است.»

رئیس‌جمهوری آمریکا در جریان کارزار انتخاباتی شهر تالسا در اکلاهاما با تاکید بر اینکه حالش خوب است، تلاش کرد تا به شایعاتی درباره وضعیت جسمانی‌اش پایان دهد و در این میان به جو بایدن تاخت.آن‌ها می‌گویند رئیس‌جمهوری ما مشکلی دارد. اگر مشکلی باشد، خودم می‌گویم... می‌خواهم این را به شما بگویم که (جو) بایدن مشکلی دارد، این را می‌توانم بگویم.

رئیس‌جمهوری ۷۴ ساله آمریکا همچنین از بایدن ۷۷ ساله بابت قاطی کردن اسامی ایالت‌ها انتقاد کرد. ترامپ گفت: اصلا توجه کرده‌اید که هر از گاهی بایدن اسامی ایالت‌ها را اشتباه می‌گوید؟ او به آیوا می‌رود و می‌گوید خیلی خوب است که در آیداهو هستیم. نه! شما به آیوا رفته‌اید... این اتفاق خیلی زیاد برای او رخ می‌دهد، اما هنوز برای من اتفاق نیفتاده است. زمانی که این اتفاق می‌افتد، هیچ راهی برای جبران آن وجود ندارد، فقط اینکه باید از آن استیج پایین بیایید.

مشروح سخنرانی ترامپ را به نقل از سی ان ان در ادامه می خوانید:

دونالد ترامپ شامگاه شنبه در گردهمایی انتخاباتی خود در تالسای اوکلاهاما که پس از مدت‌ها وقفه به خاطر شیوع کرونا از سرگرفته شده است، این مطلب را مطرح کرد.

رئیس جمهوری آمریکا افزود: هرج و مرج طلبان جناح چپ، مجسمه توماس جفرسون را به زیر انداختند و سر مجسمه کریستف کلمب را جدا کردند. ۲ روز پیش، مجسمه جورج واشنگتن را در پورتلند اورگان به زیر کشیدند و آن را با پرچم آمریکا پیچیدند و به آتش کشیدند.

ترامپ تاکید کرد: هرچیزی که می‌گویم کار دموکرات‌ها است.

وی ادامه داد: در اینجا دو سناتور هم نشسته‌اند، ما باید به سمت تصویب قانونی برویم که هرکسی پرچم آمریکا را به آتش بکشد یا آن را لگدکوب کند، یکسال به زندان برود.

رئیس جمهوری آمریکا به کسانی را که چند خیابان در سیاتل  را تصرف کرده‌اند، هرج و مرج طلب نامید و با انتقاد از عملکرد فرمانداران دموکرات در مواجهه با این افراد، گفت اگر از من کمک بخواهند من آماده‌ام. کافی است به من زنگ بزنند.

ترامپ افزود: من منتظر تماس آنها هستم و عاشق کمک کردن هستم. (جمع کردن این معترضان) کمتر از یکساعت زمان می‌برد و شما شهر خود را بازپس خواهید گرفت.

وی جو بایدن رقیب انتخاباتی دموکرات خود را متهم کرد که در برابر این اهانت به ارزش‌های آمریکا سکوت کرده است و ادامه داد: بایدن در برابر حزب خود و اوباشی جناح چپ تسلیم شده است. صادقانه؛ او بر هیچ کسی کنترل ندارد. آیا او بر این دیوانگان تندرو کنترل دارد.

نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با یادآوری اتفاقی که در سخنرانی بایدن افتاد و او در معرفی همسر و خواهر خود به اشتباه دستش را اشاره کرد، گفت: می دانید که بایدن وقتی همسر و خواهرش را اشتباه گرفت به زنش چه گفت؟ گفت مرا از این جهنم بیرون ببر، این مردم دیوانه هستند.

ترامپ اضافه کرد: این چیزی بود که او گفت. او به طور مطلق هیچ کنترلی ندارد. وقتی که جمله‌ای زیبا و طولانی به جو نسبت داده می‌شود، می‌گویم جو اینها را نگفته است او حتی آنها را نمی‌فهمد.

وی مدعی شد اگر بایدن پیروز شود، او ۱۰۰ درصد این کشور را تسلیم این دسته جنایتکاران خواهد کرد.

رئیس جمهوری آمریکا در بخش دیگر اظهارات خود به اختلاف نظر با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان برای پرداخت سهم بیشتر در ناتو اشاره کرد و گفت: ما هزینه می‌کنیم تا آلمان را در برابر روسیه حفاظت کنیم اما آنها میلیاردها دلار برای انرژی به آن کشور می‌پردازند.

ترامپ افزود: ما قرار است از آنها محافظت کنیم اما ببخشید، این چگونه کار خواهد کرد.... این مساله باعث می‌شود که خیلی‌ها دوست نداشته باشند که من اینجا باشم.

ترامپ بار دیگر مدعی شد اگر من در انتخابات ببازم این کشور در مشکل قرار خواهد گرفت.

وی با انتقاد از عملکرد هیلاری کلینتون در قبال توافق با کره جنوبی، مدعی شد ورود چین به سازمان تجارت جهانی به خاطر عملکرد «بایدن خواب‌آلود» بوده است و گفت این بدترین توافق اقتصادی در تاریخ این کشور است.

رئیس جمهوری آمریکا افزود: وقتی آنها به سازمان تجارت جهانی پیوستند اقتصاد آنها که دهه‌ها خطی افقی را می‌پیمود ناگهان همچون موشک سیر صعودی گرفت.

ترامپ ادامه داد: او برای حمله به عراق رای داد و می خواست برای میلیون‌ها مهاجر غیرقانونی بیمه سلامت فراهم سازد.

وی در ادعایی تکراری که نابودی داعش را محصول عملکرد خود به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح آمریکا می‌داند، اضافه کرد: تحت مدیریت من، قهرمانان ارتش آمریکا، ابوبکر البغدادی تروریست نخست جهان، قاتل وحشی و رهبر داعش تروریست را از بین برد.

رئیس جمهوری آمریکا که به دستور وی سردار شهید قاسم سلیمانی ترور شد، با تکرار اهانت به این قهرمان ملی ایران و عرصه مبارزه با تروریسم، این ترور را دستاورد خود دانست.

ترامپ با بیان اینکه بایدن مخالف کشتن سلیمانی است، گفت «او با کشته شدن نفر شماره یک تروریست مخالف بود و آن را نمی‌پسندید».

 وی با این ادعا که چین و ایران خواستار پیروزی بایدن هستند، افزود: می‌خواهم سریعترین توافق را ایجاد کنم. من یکبار درباره چین این کار را کردم. آنها می‌خواهند من ببازم چرا که در آن صورت صاحب آمریکا خواهند شد.

رئیس جمهوری آمریکا که در طول سه سال گذشته همواره مساله پرداخت بخش اندکی از دارایی ایران در دولت اوباما را مورد انتقاد قرار داده است، این بار هم تکرار کرد: اوباما ۱۵۰ میلیارد دلار را به خاطر هیچ چیزی به ایران داد.

ترامپ افزود: کار باورنکردنی دیگر پرداخت ۱.۸ میلیارد دلار پول نقد سبزرنگ به آنها بود. ایران می‌خواست به توافق برسد اما (جان) کری و دیگران به آنها گفتند صبر کنید اگر ترامپ ببازد، شما صاحب آمریکا خواهید شد.

وی ادامه داد: من به آنها گفتم می‌توانیم صبر کنیم اما اگرپیروز شوم شما باید هزینه بیشتری بپردازید اگر بخواهید به توافق برسید. مطمئن باشید. من به آنها گفتم.

310 310

کد خبر 1401641

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 197
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  به نظر من فرصت تاریخی برای توافق با امریکا است و ترامپ شدیدا به این توافق نیاز داره که اگر این کار نشه وترامپ باز هم رئیس جمهور بشه به نفع ایران نیست
  • IR ۱۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   واقعا به آمریکا و به این ترامپ که قاتل سردار سلیمانی هست، اعتماد دارید؟ اسرائیل و فلسطین بیش از 70 ساله که مذاکره می کنند، نتیجه اش این شده که قدس پایتخت اسرائیل قلمداد می شود و کرانه باختری ملحق به اسرائیل. واقعا 4 سال با آمریکا سر برجام مذاکره کردید متوحه نشدید که آمریکا و اروپا اهل مذاکره نیستند؟ آخر به چه زبانی آمریکا بگوید که اهل مذاکره نیست؟ چرا خود را به خواب زده اید؟ بیدار شوید خیلی دیر است...
  • IR ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   57 49
   دیروز 31 ام خرداد مایلی کهن 66 سالو پر کرد
  • IR ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   هر توافقی بکنیم یک روز بعد از انتخابش اونو می اندازه تو زباله.
  • IR ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   من برای چون تویی متاسفم ... حالاکه نفس ترامپ وآمریکابه شماره افتاده میخوای افعی رو زنده اش کنیم؟!
  • IR ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   آمریکا داره از هم میپاشه و تجزیه میشه تو دنبال توافقی؟
  • FR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   11:20 بعد الان ایران اهل مذاکره هست؟! شما اینو نفهمیدید که کلا ماهیت مذاکره ایران زیر سواله؟! ایران به لحاظ سیاسی با غرب مشکل داره و اونا هم با ما مشکل دارن! ایده کلی سیاست های نظام هم دست یه شخص دیگه است! وقتی که سیاست های کلی ما نسبت به غرب عوض نشه چه مذاکره بشه چه نشه همینه!!! خودتون رو با توهم فضای مذاکره گول نزنید! نه ایران دنبال مذاکره هست نه اونا! فقط یه شوواف سیاسی هست! وقتی مذاکره به نتیجه میرسه که سیاست هامون در قبال غرب عوض بشه! غرب ستیزی به عنوان ارزش دیگه نباشه! حالا این ور هم شرق داریم!! شرقی که دست تو دست غربه ولی چون مستقیما تو غرب قرار نداره ما به چشم ضد غرب میبینیم! به همین خاطر مثلا این شرقی ها میشن دوست کشورمون ولی چندتا مذاکره با روسیه انجام دادیم و به نتیجه رسیدیدم؟! چندتا با چین انجام دادیم؟! چندتا با ژاپن انجام دادیم؟! حتی این کشورهای دوست هم ایرانی هارو حساب نمی کنن و با پاسپورت ایرانی نمی ذارن وارد کشورشون بشی!!!
  • IR ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   73 37
   اتفاقا برعکس . مذاکره کمک میکنه به انتخاب شدن دوباره ترامپ . برای همین انقدر داره زور میزنه
  • IR ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   74 80
   چقئر ساده ای تو که میگی مذاکره کنیم با ترامپ .
  • FR ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   یه امار هم در مورد عزت ایرانی که دم به دم ازش حرف میزنن داخل کشور بهتون بدم که خودتون جهت درستیش تو نت جستجو کنید. شما با پاسپورت ایرانی فقط میتونید به ۳۱ کشور بدون ویزا سفر کنید که اکثرش کشورهای افریقایی و امریکای جنوبی هستند که اسمشونم به گوشتون نخورده و تنها مالزی و ترکیه هست که ارزش داره! حالا فکر میکنید چند کشور بدون ویزا و فقط با پاسپورت کشورشون می تونن به ایران سفر کنن؟! ۱۸۰ کشور عزیزان! حتی با پاسپورت ایرانی نمی تونید افغانستان برید ولی افغانی ها با پاسپورتشون می تونن ایران بیان!!! به کسایی که در مورد عزت ایرانی خیلی حرف می زنن تو دنیا این موضوع رو بهشون بگید که ما ۱۸۰ کشور رو بدون ویزا و با پاسپورتشون قبول می کنیم ولی تنها ۳۱ کشور مارو ادم حساب می کنن و بدون ویزا میذارن وارد کشورشون بشیم! عمق عزت ایرانی رو امیدوارم بهتون فهمونده باشم! حتما خودتون هم برید و بررسی کنید.
  • IR ۱۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   واقعا پیش خودت فکر کردی با ترامپ مه قاتل سردار سلیمانی عزیز محسوب میشه مذاکره کنیم سر حرفش میمونه ؟؟ نه خیر عزیزم فردا به یه بهونه وقتی خرش از پل گذشت میزنه زیر توافق و توافق جدید میخواد . بعدشم توافق با ترامپ تو این برهه مساوی با کمک بهش برای پیروزی در انتخابات هست !
  • IR ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   عجب خری هستی که نمی فهمی واسه رای آوردن این حرف را زده تا خرش از پل گذشت باز می زنه زیر همه چیز
  • GB ۱۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   9 4
   ۱۲:۵۹ جوک جالبی گفتی خندیدم مرسی دمت گرم
  • علی IR ۱۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   2 12
   کار مذاکره نیست، مذاکره با ای مذاکره، یا مذاکره به صورت تاکتیک جواب میداد که نکردن، اینم آدمی نیس که بشه بش اعتماد کرد، بد تر از اینی که هست هم نمیشه، به جای دنبال کردن اخبار ریاست جمهوری بهتره دولت به فکر تولید واقعی باشه،
  • شکوهی IR ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   8 52
   ترسوی بزدل اگه آمریکا عرضه داشت توی عین الجسد لااقل از خودش دفاع میکرد !!شاایدم مغرض!!
  • DE ۱۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   5 25
   به نظرم ایران بهتره اجازه نده وسیله ای برای انتخابات آمریکا بشه. هیچ کسی فکر نمی کرد که ترامپ شکست بخوره. اما کرونا همه برنامه هاشو بهم ریخت. اقتصادی که ساخته بود به حالت بدتر از قبل برگشت. نارضایتی ها هم افزایش پیدا کرده. رای سیاه پوست ها رو هم به طور مطلق از دست داده. ایران بهتره با آمریکا مذاکره کنه، ولی نه در انتهای ریاست جمهوری کسی، بلکه در ابتدای آن. ایران چند بار این ریسک رو کرده و بهتره نتیجه کمک به ریگان با نگه داشتن گروگان های سفارت رو به یاد بیاره که جز افزایش نفرت افکار عمومی آمریکا کاری نکرد. بهتره وسیله انتخاباتی نشه، بلکه برنامه های بهتری رو برای مذاکره با هر کدام از برنده های محتمل انتخابات بچینه.
  • مهدی IR ۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   7 56
   چند بار باید بوسیله این مارهای خوش خط وخال گزیده شویم . آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند . واقعی است .
  • امیر IR ۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   7 21
   من هم مثل ۹۶ درصد مردم ایران دوست ندارم وضع مملکتم این باشه...ولی فراموش نکنید نتیجه مذاکره آمریکا با کره شمالی چی شد
  • IR ۰۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   4 26
   خیال میکنی ما خیلی به توافق نیاز داریم یا تشنه مذاکره هستیم؟ میبینید که ترامپ علنا دارهدالتماس میکنه
  • محمد IR ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   0 0
   ما نباید کاری کنیم که اونا میخوان.تمام.
 • IR ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  ترامپ رییس جمهور بعدی آمریکا و احمدی نژاد رییس جمهوری بعدی ایران هستند
  • IR ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   احمدی نژاد دیگه تمام شده
  • ش IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   اون ک میگه احمدی نژاد تمام شد...خیلی از دنیا پرت هستش..احمدی نژاد درصد بالای ملت میخوان...
  • Amin IR ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   41 86
   نه ترامپ احتمالا تا قبل از انتخابات کشته میشه یا فوت میشه
  • Amin IR ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   33 41
   نه ترامپ احتمالا تا قبل از انتخابات کشته میشه یا فوت میشه
  • مهربان GB ۰۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   3 50
   یعنی اگه احمدی نژاد با ترامپ باهم رئیس جمهور بشن احمدی نژاد پدر ترامپو در میاره
 • IR ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  مردک احمق جز خرعبلات هیچ حرفی برای گفتن نداره . مردک روانیه باید تحت نظر توی تیمارستان بستریش کنند
  • IR ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   تو سالمی !!!!!!!!!
  • IR ۰۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   30 6
   امان از دست موتوري ها
  • IR ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   20 3
   ساقيتو عوض كن عزيز دل
 • محمدرضا IR ۰۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  ولی راست میگه. اگه ببازه رسما صاحبشون میشیم.
  • IR ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   توهم توهم
  • IR ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   توهم تا کجا رفته!!
  • IR ۱۵:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   98 17
   بابا صاحب
  • رضا IR ۱۶:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   ازموتوری جنس نگیر
  • IR ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   33 1
   دلار شده 19500 تومان حالا شما بفرمایید این به نفع سرمایه دار یا من کسایی مثل من که کل درامد روزانمان 50 هزار تومان نمیشه
 • سید حیدر IR ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  عاقبت تو هم به درک واصل میشی بی عقل و میفهمی ترور قهرمان اول دنیا چه خاکی به سرت خواهد کرد.
  • محسن بزرگی IR ۱۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   ببخشید اونوقت این فردی که میفرمایید که قهرمان اول دنیا بوده وترور شده است، نامش چی هستش، میشه بفرمایید؟؟؟
  • مهدی IR ۲۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   7 13
   چشمت رو باز کنی روبروی کاخ سفیدعکسش رو مردم آمریکاگرفتن . بدست نگو ندیدی غربگرا
  • P.Z IR ۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   18 18
   سردار قهرمان ایران سردار سلیمانی
  • IR ۰۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   28 3
   امان از دست موتوري ها
  • IR ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   1 0
   درجواب آقای محسن بزرگی باید بگم حق هم داری کسی رو که از خودش و خانواده اش گذشت تا شما و امثال شما باخیال راحت اینجا از این مردک قاتل و کثیف که کل دنیا شناختنش طراری نشناسی....شمایی که ادعاتون میشه از نسل کوروش کبیر هستین یه ذره از معرفت و غیرت فرماندهان هخامنشی رو داری که درباره سردارسلیمانی که کل دنیا بهشون افتخار میکنه حتی مردم آمریکا اینطور حرف میزنی؟؟ حالا بازم چشماتون رو ببندین و از ترامپ و آمریکا طرفداری کنین ببینیم چیکار میکنه براتون...واقعا متاسفم برای افرادی چون شما که سردار بزرگ کشورت رو به آدم های پستی مثل ترامپ میفروشین....البته به کوری چشم تمام کسانی که نمیتونن ببینن به قول حضرت آقا نابودی اسرائیل و آمریکا رو هم به حول و قوه الهی میبینیم انشاالله...اونوقت میخوام ببینیم دیگه کی حرف از ترامپ و آمریکا و اسرائیل میزنه
 • من IR ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  برو بمیر
  • حسینی IR ۱۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   13 19
   کسی که نام قهرمان اول دنیا را که ترور شده است نمی داند واقعا مستحق مرگ است یعنی همین الان هم مرده است یک مرده متحرک مرده عمودی
 • DE ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  اقتصاد ایران در حال فروپاشی است این همان غلطی است که آمریکا می تواند انجام دهد خزانه خالی و دولت بی پول و چاپ اسکناس و تورم افسارگسیخته و حجم نقدینگی و کاهش ارزش پول ملی به یک پنجم
  • IR ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   امریکا تا تودهنی نخوره آروم نمیشه که متاسفانه این دولت برگ برنده ای نداره که بخواد جلوی آمریک باستد تنها رهاش اینه که تودهنی بخورره
  • ایران IR ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   جلوی این ترامپ باید ایشتاد
  • IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   به اطلاع عرزشی های عزیز و سینه چاک وطنی اعلام میکنم همین الان سکه ۸ میلیون رو رد کرد! دلار هم نزدیک ۱۹ هزار تومن! اگه بهتون بر نمیخوره لطفا از امریکا بیایین بیرون و به داخل کشور برسید! اونجا اعتراضات شده پول داره از ارزش می افته! یعنی جوک تر از این داریم؟!! یه کم اقتصاد رو از سوریه جنگ زده از افغانستان جنگ زده از عراق جنگ زده از لیبی جنگ زده از فلسطین جنگ زده یاد بگیرید که تو این وضعیت فعلی کشورشون اقتصادشون از اقتصاد کشور ما به مراتب پایدار تر بوده!!! خنده تون نمیگیره از این وضعیتی که داریم؟!
  • IR ۱۴:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   53 23
   ی مشت آدمای بی عقل هنوزم هستن که ماشینو دلارو سکه وچیزاری دیگه تو این موقعیت میخرن واقعا نادون ترین آدما ایرانیا هستن
  • مومیایی US ۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   74 2
   البته دزدی های نجومی و سومدیریت رو خودمون بهش اضافه کردیم
  • IR ۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   5 11
   ۱۳:۴۴ غیر ارزشی عزیز، مسئول این فجایعی که عنوان کردین همون دولتیه که امثال شماها با ترس از روی کار اومدن ارزشی ها و توهم دیوار وسط خیابان و... بدون فکر و بدون تحقیق سر کار آوردین، بالاخره یه وقتی باید اشتباهتونو گردن بگیرین یا نه
  • IR ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   0 1
   مسئولش سیاست خارجی غلط هست هر کسی هم رییس جمهور شود داستان همینه
 • نیما IR ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  ایشون کاملا بیماره و از افرادی که دور خودش جمع کرده مشخصه. بعد از پایان ریاست جمهوریش معلوم میشه چه ابلهی بوده. فعلا چون رییس جمهوره محافظه کاری می کنن
  • IR ۱۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   84 22
   شما محتكرين سالميد
  • IR ۰۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   24 1
   فعلا که همین ابله با کمک شما ها مملکت رو به این روز انداخته.
 • IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  فعلن که با همين کارهاش ما رو بيچاره کرده!! پس به هدفش رسيده و نشون ميده زيادم احمق نيست!
 • IR ۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  71 79
  احمدی نزاد اونا
 • IR ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  اولاً توافق سریع وجود نداره. در ثانی اگر به فرض محال توافق سریع با ایران هم داشته باشی تاثیری در انتخاب تو نداره و مشکل مردم امریکا بی لیاقتی تو در مدیریت کشور خودتان است
  • ایرانی IR ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   127 6
   واقعا فکر می کنی مشکل ما مردم بی لیاقتی ترامپ در اداره دولت خودش هست. باور کن ما "مردم" اصلا برامون مهم نیست ترامپ چه غلطی می کنه با کشور خودش ما روز بروز داریم بدبخت تر می شیم
  • IR ۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   0 6
   گفت مشکل مردم امریکا استاد
 • IR ۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  واقعا به آمریکا و به این ترامپ که قاتل سردار سلیمانی هست، میشه دوباره اعتماد کرد؟ اسرائیل و فلسطین بیش از 70 ساله که مذاکره می کنند، نتیجه اش این شده که قدس پایتخت اسرائیل قلمداد می شود و کرانه باختری ملحق به اسرائیل. واقعا 4 سال با آمریکا سر برجام مذاکره کردیم متوحه نشدیم که آمریکا و اروپا اهل مذاکره نیستند؟ آخر به چه زبانی آمریکا بگوید که اهل مذاکره نیست؟ چرا خود را به خواب زده ایم؟ وقت است که ما دلخوش شوندگان به مذاکره با آمریکا و اروپا بیدار شویم خیلی دیر شده است...
 • سعید ترک IR ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  13 73
  از منظر ترامپ و کاخ سفید توافق سریع چطور معنا میشود ؟؟؟ به چه چیزی نیاز دارند که در حین وارد کردن فشار حداکثری و تحریم های پی در پی به التماس و تهدید مذاکره افتاده اند ؟؟ این نیاز در آینده ای نه چندان دور خودشان را خفه خواهد کرد و ....... .
 • IR ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  ایران و گروه مقاومت هنوز انتقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را نگرفته پس منتظر باش تو با جو با دیدن فرقی برای ایران نداری و هیچ غلطی هم نمی توانید کرد
 • دادخواه IR ۱۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  70 11
  ترامپ قاعده بازي را بهم را بهم زد يك عمر امريكا ستيزي و برخي مخالف نما با دلار نفتي!ترامپ خله همه را بهم زد
 • IR ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  29 17
  اساس سیاست های کلی متقابل حکومت های دو کشور با ترامپ یا بی ترامپ تغییری نخواهد کرد. ترامپ قطعا ارزش مذاکره نداره. اما ایران برای حل مشکلات و سو تفاهم های بین المللی بر مبنای اقتدارو منافع ملی بایستی قدم های بهتر و بزرگتری برداره و توسعه ی روابط برای خروج از بحران ها رو در دستور کار قرار بده.
 • م کریمی IR ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  59 13
  ترامپ قطعا رئیس جمهور و این ور یکی دیوانه تر از اون یعنی احمدی نژاد به احتمال قریب الوقوع رئیس جمهور ۱۴۰۰ ایران خواهند بود حالا بعد چی پیش میاد دعوای دوتا دیوانه،خدا به داد دو ملت ایران و آمریکا برسه....
  • حسین IR ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   2 5
   وقتی خاتمی ها و روحانی ها مردان سیاستمدار ما باشن باید هم به احمدی نژاد توهین و مسخره کنی. شما چون اهل آن 4درصد هستید اظهارنظرتان هم برا ما اهمیتی نداره
  • DE ۲۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   2 1
   فقط سردار احمدی نژاد از پس این ترامپبر میاد به امید خدا آقای احمدی نژاد رئیس جمهور بعدی ما خواهد بود و همه این تروریستهای آمریکایی رو به قعر خلیج همیشه فارس میفرسته
 • IR ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  40 84
  ترامپ آدم کثیف و پست و......
 • ارمین IR ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  49 59
  مذاکره کنیم هسته ای و کلا تعطیل کنیم موشک و بدیم از منطقه خارج بشیم اسراییل و به رسمیت بشناسیم که بعدش ایران و تبدیل به لیبی کنی؟؟؟اونایی که میگن مذاکره کنیم برن 12 شرط مذاکره رو ببینن تا بفهمن منظور ترامپ از مذاکره تسلیم کامل ایرانه
 • وحید IR ۱۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  54 10
  سیاست و حفظ منافع ملی یعنی همینکه از فرصتها و روزنه ها بنفع کشورمان استفاده کنیم.اگر منتظر باشیم تا رییس جمهوری در کاخ سفید بروی کار بیاید تا از ایران دفاع کند هیچوقت آنروز نمیآید.دمکراتها و جمهوریخواهان .بایدن و ترامپ. دو روی یک سکه هستند.میتوان با حفظ عزت و غرور ملی مثل صدر اسلام با دشمنان هم مذاکره کرد و حق کشور و ملت بزرگ ایران را گرفت.دنیای سیاست .دنیای تعامل و امتیاز دادن و امتیاز گرفتن است.این خوشخیالی است که در معامله و مذاکره یکطرف صد درصد برنده و طرف دیگر صد درصد بازنده شود.تپنکند به روزی برسیم که حسرت فرصتهای از دست رفته را بخوریم.
  • IR ۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   1 7
   این همه ساده لوحی از کجات دراوردی ؟
 • IR ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  82 12
  اگر اون روزی که خاتمی از ترس مواجه با بیل کلینتون در راهروی سازمان ملل خودش و توی دستشویی حبس نمی کرد، شاید امروز در شرائط دیگری بودیم... خداوندگار فرصت سوزی بودیم که تاوانش رو مردم باید بدهند
  • شمس تبریزی IR ۱۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   45 53
   خاتمی خودش را در دستشویی مخفی کرد؟ کی این را بهت گفته؟ تو اونجا بودی و دیدی؟ حالا فرض کن خاتمی در دستشویی سازمان ملل مخفی شده باشه. شیخ تدبیر که خودش را در دستشویی مخفی نکرد و تلفنی با اوباما صحبت کرد. حتی اوباما بهش گفت چه میکنی با ترافیک خیابانهای نیویورک؟ اینقدر با هم صمیمی حرف زدن طوری که مدبر الیل و النهار بعدا گفت اوباما هم مودبه و هم باهوش. در هر دو مورد هم راست میگفت. اوباما میدانست که ایرانی ها کشته مرده ادب و احترام آمریکایی ها هستن بنابراین هم رسم ادب را تلفنی به جا آورد و هم کرباس برجام را به بهای حریر اسود به ما انداخت. به این میگن تاجر باهوش و مودب
  • IR ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   0 0
   عبارت خداوند گار فرصت سوزی بوده ایم یعنی تفکر کم عمق و بی رمقی که مدتی است سیاستمداران خوش خیال ما را مشغول کرده و همه مسائل خرد و کلان ما را در شرط گذاشته .
 • vahid DE ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  12 20
  bi sar o paye khale zank
 • محمد IR ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  آقای ترامپ قمار باز ....!تامرگ ارزان است بمیر البته انشاءالله به بدترین شکل....تاتسکین دل های سربازان حاج قاسم باشد به امید خدا....پیروزی نزدیک است...لبیک یاخامنه ای
  • IR ۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   12 5
   درود به غیرتت مرد
 • علی IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  چه بدبختها مردم آمریکا که احمقی چون ترامپ بر آنان حکومت می کند
 • علیرضا IR ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  13 49
  ترامپ چسبیده به پول های مملکت داره همه رو میسوزونه حتی به یک اسکناسم رحم نمیکنه حالا میگه اگه نمی خواین همشو بسوزونم یخوردشو بدید به من!!!!! اینجوری پول کاسبی میکنه عین دزد ها و زور گیر ها
 • ناشناس IR ۱۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  52 70
  گستاخ دست پلیدت را به خونی شهید قاسم سلیمانی آلوده کردی حالا توقع مذاکره داری برو بابا به جهنم کاش میشد با دستام خفت کنم
 • IR ۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  لعنت به تو ترامپ قاتل ما هنوز عزادار قهرمان ملیمان هستیم برایت ارزوی مرگ می کنم
 • AT ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  42 86
  خاک رادیو اکتیو چرنوبیل و فاضلاب چین و هند و پاکستان و بنگلادش توی سر ترامپ ، آخه مردتیکه ۴ تا شهر خودتو نمیتونی کنترول کنی اومدی خط و نشون میکشی ؟ معذرت میخوام دوستان خیلی خودم را کنترول کردم چیزی نگم.
 • مری IR ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  41 39
  اتفاقا خیلی بهتر میشه اگه پیروز انتخابات ترامپ باشد! هیچ رئیس جمهوری در حال حاضر نمیتواند افول آمریکا را تسریع کند
 • زهرا IR ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  14 25
  بدرک
 • IR ۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  35 93
  حفه شو قاتل سردار سلیمانی
 • IR ۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  حاضرم زیر فشار اقتصادی تو بمیرم اما با تو مذاکره نکنیم
  • US ۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   34 3
   اغلب کسانی که مثل شما صحبت می کنند تنها شاهد فشار اقتصادی به دیگران اند و نفسشان از جای گرم بیرون می آید.
  • مومیایی US ۰۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   37 0
   داداش جای منم بمیر من خسته ام.دیگه جونی برای مردن ندارم
 • IR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  27 38
  کاملا مشخصه که ترامپ داره تمام زورش رو میزنه تا ایران پای میز مذاکره بشونه تا انتخابات نبازه
 • IR ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  31 68
  بیخود زور نزن عزیزم . کلاغ پر ، مذاکره پر . برنده شدن تو انتخابات پر
 • IR ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  20 24
  حالا از کجا معلوم که تو انتخابات برنده بشی که از الان دازی تهدید میکنی ملت رو
 • IR ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  24 25
  غلط اضافی به تو نیومده،چه غلطی میخوای بکنی،که تا حالا نکردی؟
 • مجید US ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  44 16
  عمر ما که تموم شد. شما بشین ببین چی میشه! چقدر جنگ و دعوا، نمیشه ما هم یه روز آروم زندگی کنیم؟ امروز دلار شد 19 تومن. چندرغاز پس انداز کردیم ارزشش به خاک بند شد. ما که فعالیت اقتصادی بلد نیستیم باید بمیریم؟ هر روز باید هیجان قیمت و جنگ و کرونا و ... داشته باشیم؟!
 • کامی IR ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  81 11
  قدرت اجاره منزل تو حاشیه شهرم نداریم یه وعده غذای درست وحسابی نمیخوریم بیکاری و فقر و بدهکاری پدرمونو درآورده اینا یعنی ترامپ هیچ غلطی نمیتونه بکنه و ما خوبیم
 • IR ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  39 29
  هیچ مذاکره ای در کار نیست و توبعد بزودی دومین رییس جمهور تک دوره ای تاریخ امریکا خواهی شد مردک قاتل
 • IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  25 56
  عمرا رهبری اجازه بده ایران با قاتل سردار عزیز ایران و مردم منطقه مذاکره کنه و بهش کمک کنه تا در انتخابات پیروز بشه .
 • IR ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  19 34
  پشت چمتت رو دیدی ومذاکره رو هم دیدی
 • IR ۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  20 67
  حتی اگر دولت نادان هم بخواد مردم با غیرت نمیذارن که کشورشون با قاتل قهرمان ملیشون مذاکره کنه
 • IR ۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  29 34
  از حرفای ترامپ مشخصه که بدجوری به مذاکره با ایران نیاز داره برای پیروزی در انتخابات
 • IR ۱۴:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  14 35
  این همه وایسادیم . 5 ماه هم روش
 • IR ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  17 34
  واقعا این مردکمردم امربکا رو هم "احمق" فرض کرده . این همه ادم تو آمریکا مردن بر اثر کرونا (بیشتزین تعداد مرگ و میر در جهان ) بعد میگه عملکرد من خوب بوده !!!
 • IR ۱۴:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  17 25
  توافق فقط بازگشت به برجام هست که با پررویی تمام زدی زیرش . توافق میخوای برگرد به برجام و اتقدر هم هارت و پورت نکن دیگه
 • ایران IR ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  19 24
  واقعا ترامپ ارزش صحبت کردن رو داره
 • علیرضا آزادی IR ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  14 27
  خخخخخ ... غلط زیادی کرده
 • ۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  19 29
  یکی اینو خفه اش کنه چرا این کرونا نمیگیره
  • IR ۲۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   8 6
   قاتل سردارسلیمانی نباید کرونا بگیره باید به بدترین شکل بره به درک...مردک کثیف اگه دلش به حال ایران و مردمش میسوخت قهرمان ملی مون رو ترور نمیکرد.
 • مهیاردژکام IR ۱۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  15 36
  توروخدا برو پی کارت،سگ هارپارس میکند کاروان به راه خود ادامه خواهدداد
 • احسان IR ۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  36 7
  ۳۰٪ مشکل ما بدلیل تحریم هاست ولی ما دنبال این هستیم که ۱۰۰٪ مشکل ما به توافق حل بشه... وقتی آمریکا از فرجام خارج نشده بود رشد اقتصادی ما چقدر رشد داشت؟ چه ترامپ بیاد ، چه جو بایدن هیچ فرقی نداره باید یه مدیری که تمام هّم او کارکردن هستش در راس باشه نه مدیری که تمام هّمش خرج کردن پول نفته!!!!
 • IR ۱۵:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  41 13
  ارزومیکنم ریس جمهورشود
  • IR ۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   3 2
   ارزو میکنی مردم ایران بدبخت بشن ؟؟
  • IR ۱۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   0 0
   آرزو بر جوانان عیب نیس...این ترامپ برای ایرانی ها چیکار کرده که طرفداراش توایران بیشتر از امریکاس...حالا هی ازش طرفداری کنین ببینیم چه گلی به سرتون میزنه
 • جعفر IR ۱۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  21 53
  بزک نمیر بهار میاد کامپوزه با خیار میاد بدبخت نفسهای اخرته
 • IR ۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  17 42
  به‌نظر‌من‌باید‌مسوولین‌یه‌فکر‌اساسی‌کنند....اگه‌ترامپ‌رای‌بیاره...که‌خدا‌اونروزو‌نیاره...بیچارمون‌میکنه.به‌خدا‌قسم‌من‌ترسو‌و‌بزدل‌و‌ضد‌انقلاب‌نیستم..یه‌جوون‌هستم‌با‌چهل‌سال‌که‌کار‌کردم‌و‌نخوردمو‌نپوشیدم‌یه‌پولی‌جمع‌کردم‌که‌ثمره‌چهل‌سال‌زندگیم‌بود‌خاستم‌باهاش‌خونه‌بخرم‌و‌ازدواج‌کنم‌..با‌اومدن‌این‌ترامپ‌و‌کاهش‌ارزش‌پولمون.ثمره‌چهل‌سال‌زندگیم‌شد‌هیچ..اگه‌الانم‌غصه‌نمیخورم‌به‌خاطر‌اینکه‌سکته‌نکنم‌چون‌کسی‌رو‌ندارم‌ازم‌نگهداری‌کنه‌....ولی‌اهای‌مسوولین‌ترا‌به‌حضرت‌عباس‌ع‌فقط‌خودتونو‌نبینید‌که‌همه‌چیزتون‌اعم‌از‌خونه‌و‌ماشین‌و...مهیاست‌بیایید‌به‌خاطر‌خدا‌به‌فکر‌مردمم‌باشید.بیچاره‌شدیم‌
 • سعید IR ۱۶:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  33 33
  انتقام سخت در راه است
 • رضا IR ۱۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  38 26
  مذاکره را به رفراندوم بگذاریم .
 • حسین IR ۱۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  18 37
  خخخخخ... چی میزنه این ترامپ؟؟؟... آمریکا داره نفسهای آخرشو به عنوان یه ابرقدرت میکشه... عجب فرار رو به جلویی
  • ساسان DE ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
   0 0
   دوست عزیز این ادعای تبلیغاتی است ومتاسفانه غیرکارشناسی است.لطفا باآمار وسند ادعایتان راتایید کنیدتاتمام ملت ایران خوشحال شوند.درحال حاضر دست کم در ۵۰ سال آینده آمریکابه عنوان ابرقدرت درجهان حضورداردمتاسفانه!
 • IR ۱۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  34 35
  چرا باید یه بار دیگه تاوان مذاکره با آمریکا رو بپردازیم تا همه بفهن با آمریکا راه به جایی نخواهیم برد
 • S D IR ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  15 45
  به نظر من اگر توافق بشه به نفع ایران هست مطمن باشد با شرایطی که بوجود آمده ترامپ دوباره رئیس جمهور نخواهد شد.
 • صابرمحمودی FI ۱۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  49 28
  واقعا ترامپ سیاستمدار خوبی هست
 • RO ۱۷:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  45 23
  آخ جون داریم به حسینیه کردن کاخ سفید نزدیک می شویم. قابل توجه حسن عباسی
  • مجتبی IR ۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   3 2
   بنظرتون مخلاف ها و موافقا به هم میخوره?
 • زینب IR ۱۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 33
  دو روز دیگه ادعای خدایی میکنه، طوری حرف میزنم که انگار مردم فریب خورده ی آمریکا هیچ انتخابی جز اون ندارن و بقیه انتخابات به نابودیشون ختم میشه
 • محمد IR ۱۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  4 12
  مرگ بر آمریکا
  • IR ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
   2 0
   عزیز من نگو اینطور الان به ایرانیان مهین دوست ولی آمریکا طلبمون برمیخوره ناراحت میشن
 • کدخدا IR ۱۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  7 1
  درجریان باشید دلار امروز به مرز20 تومان رسید
 • محسن IR ۱۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  1 19
  جان کری مثل دلال ها عمل میکند اگربنابه توافقی باشه که باید اول و آخر چه باجمهوری خواه وچه بادمکرات به توافق رسید ولی الان شرایط ترامپ شکننده است برای مذاکره هرامتیازی میدهدکه اسمش پای این توافق باشه ولی باآمدن دمکراتها شروع میکنند به گربه رقصانی خیلی سخت تراز این موقعیت فعلی امکان توافق وجود دارد
 • علی IR ۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 8
  به.امریکااعتمادنداریم.قاتل.سردارسلیمانی.است
 • علی IR ۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  3 8
  اگر ببازه کاخ سقید حسینبه میشه
 • IR ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  4 9
  آنها بی توافق دشمن بیرون هستند و با توافق دشمن درون
 • ابوالفضل IR ۱۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  14 3
  فهم بعضی چیزا خیلی ساده است.اینکه امریکا با تحریم از خارج درداخل با بی لیاقتی پاره ای از مسؤلان و رانت و فساد اقتصاد کشور درآستانه فروپاشی است. این گرانی و تورم پیامد داره،بیکاری،فحشا،تبعیض،فساد،تورم و عقب ماندگی .اگه نمی خوایم با امریکا مذاکره کنید،لااقل به شعور مردم توهین نکنید.به رئیس جمهور آمریکا احمق نگین.اون یه نابغه اقتصادی،پوست ملت کنده شده و یه طبقه نوکیسه که هرشب تا صبح دعا می کنند تا این ساختار حفظ بشه دارن میلیارد به جیب می زنند و ما هنوز نمی دونیم که مذاکره با یه کشور بخشی از سیاست و تدبیر کشور دار یه
 • IR ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  16 2
  به ماچه ربطی داره که ترامپ چی گفته
 • IR ۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 5
  اگر هدفش مذاره هست پس چرا تهدید میکنه
 • IR ۱۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  2 4
  آمریکا‌خدالعنتت‌کنه‌که‌کرده. تووترامپ‌آرزوش‌روبه‌گورمیبرید.
 • IR ۱۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 15
  ترامپ قمارباز دررابطه با ایران هیچ غلطی نمی کنی
 • شکوهی IR ۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 19
  آقای ترامپ عین الجسد یادت رفته !!!!؟
 • IR ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  6 9
  ایران و ایرانی ها دعا میکنند تو ترامپ دوباره چهار سال دیگه رئیس جمهور شی هیچ شخص و هیچ کشوری با سنگین ترین هزینه ها نمیتونه آسیبی که تو به آمریکا میزنی رو بزنه .
 • IR ۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  13 8
  چرا اینقدر علاقه داره تا قبل از انتخابات مذاکره صورت بگیره؟ تا حدی مصره که تهدید به انتقام می کنه؟ مگه ما بیشتر از اون نیازمند مذاکره نیستیم؟ چرا اینقدر براش مهمه؟!
 • احمد IR ۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  4 6
  مسئولین چهارتا شرط براش بگذارند 1-کلیه تحریم ها را لغو کنند 2-پایختوشونو از قدس به تل‌آویو برگرداند 3-کلیه داراییهای ایران در آمریکا را آزاد کند 4-به برجام برگردد و تمام بندهای برجام را اجرا کنند 5-کلیه نیروهای نظامی خود را از خاورمیانه بخصوص خلیج فارس جمع کند گورشان را از منطقه گم کنند
 • سید DE ۲۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 4
  بهتر به جای این حرفها برید یه مطالعه بکنید ببینید ایران تو کجای دنیا قرار داره و آمریکا کجاست، ماها خودمون داریم از خودمون بیخود تعریف میکنیم میتونید تو همه زمینه ها این قضیه رو ببینید، پای صحبت‌ها و اخبار صدا و سیمای میلی که میشنید میبینی همه جای دنیا رو بدبختی و فلاکت و بیچارگی گرفته بعد از اون ور از ایران طوری تعریف میکنن واقعا خودت شوکه میشی میگی خدایا غلط کردم ما تو چه کشوری داریم زندگی می‌کنیم و قدرش رو نمیدونیم
 • IR ۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  10 2
  ترامپ صبح یک حرف میزنه ، ظهر یک حرف شب یک حرف دیگه صبح یک توافق می کنه ، ظهر میزنه زیرش ، شب میگه بیا توافق جدید کنیم با یک روانی وحشی نمیشه توافق کرد
 • ناشناس IR ۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  4 2
  آقای ترامپ بعد از حاج قاسم سلیمانی ملت ایران هرگز حاضر نیست با آمریکا توافق کند کاخ سفید رو با اهلش منفجر می کنیم
 • IR ۲۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  4 5
  قابل توجه عزیزانی که فکر میکنن ترامپ برای ایران دایه دلسوز تر ازمادره باید بگم اگه خیلی به فکر ایران بود سردار سلیمانی رو شهید نمیکرد دیگه دشمنی از این واضحتر؟؟بابا خود مردم آمریکا از دست ترامپ شاکین بعد شما اینجا طرفداریش رو میکنین؟؟اگه خیلی آدم دلسوز و متفکریه یه فکری به حال کشور خودش بکنه...چشماتون باز کنین تا کی آمریکا دیگه چقدر باید از آمریکا بهتون بدی برسه تا دست از حمایتش بردارین؟؟؟؟خبرانلاین ثبت کن لطفا
 • رضا بنانی IR ۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  7 4
  ترامپ از موضع ضعف حرف زده است با بیماری کرونا و کشته شدن فرد سیاه پوست ترامپ در بدترین حالت قرار گرفته است در گیری با بولتون هم یک نشانه دیگر است که وی قسمتی از حامیان هم حزبی را از دست داده است
 • م ر IR ۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  11 4
  با صدام که هزاران هزار جوان نازنین را شهید کرد مذاکره کردیم
 • Ali IR ۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  4 8
  عددی نیستی به خدا
 • هومان IR ۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  9 6
  دونالدترامپ ایران روتهدیدنکن چون تاوان خیلی گرانی خواهیدپرداخت
 • IR ۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  2 4
  دونالد ترامپ پیروز انتخابات است ، و با ایران هم خوب رفتار میکنه ، ایران و دونالد ترامپ دوستان خوبی هستند .
 • IR ۲۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 2
  این مسلما یه تهدیده نه دعوت به مذاکره مردم تو رو خدا یکم فکر کنید
 • IR ۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  6 3
  دقیقا رفتار ترامپ مثل بچه قلدر مدرسه میمونه که هیچ اقتداری نداره و با تحدید ودیوانه بازی و شارلاتان بازی میخواد ترس خودش رو پنهان کنه
 • IR ۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 2
  ترهم بر پلنگ تیز دندان باشد ظلم بر گوسفندان
 • IR ۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  6 1
  ترامپ رو بی خیال باید به فکر اقتصاد مملکت خودمون باشیم
 • IR ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  4 3
  آمریکا دیگه به آخر خط رسیده این دست وپا زدن آخرش هست دولت ساده گیر آورده
  • IR ۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
   0 0
   توهم
 • IR ۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 2
  تو میدونی مذاکره چیه زیر همه توافقات بین المللی بدی .عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمیشود.موشکهامونو برات آماده کردیم
 • IR ۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  3 3
  فرزندان حاج قاسم منتظرت هستند
 • IR ۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  3 2
  خدا لعنت کنه مرتیکه خبیس
 • احمد IR ۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  6 7
  انشاالله ترامپ دیوانه خواهد باخت او سه بار با رهبر کره شمالی دیدار کرد گفت او دوست نزدیک من است اما حتی کمترین کار مفیدی برای کره شمالی نکرد اگر مسیولین ما با او مذاکره می کردند او برای تبلیغات خودش می‌گفت من تنها رییس جمهور آمریکا هستم با مسیولین درجه اول ایران مذاکره کردم امیدوارم هرگز با ترامپ مذاکره نشود او بزودی مورد نفرت الهی قرار خواهد گرفت آه دل میلیونها انسان در دنیا از یمن تا ایران عراق و سوریه وکره شمالی بخاطر تحریم و جنگهایی که سلاحهای آمریکایی درکشتن انسانهای بیگانه دست دارند مجازات ومکافات خواهد شد به یاری الله
 • IR ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  7 5
  فکر نکنم نیازی به مذاکره با آمریکا داشته باشیم منت کشی. نکنید
 • IR ۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  4 1
  نه مرسی
 • داوود IR ۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  11 4
  نمیدونم بعضی از مردم ایران چه بیماری دارن که کسی که زندگی هموطنانشون رو نابود کرده رو طرفداری میکنن ؟ترامپ بزرگترین اشتباه ریاست جمهوری امریکا
 • IR ۲۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 2
  هرگز نباید. سست. شد. و. به آنان اعتماد کرد
 • محسن AE ۲۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  22 6
  سلام. دوستان گلم دقت کنید اگه ترامپ در تنگنا قرار نمی‌گرفت درخواست مذاکره سریع با ایران رو نمی کرد و یادآوری کنم که این فرد همون کسی هستش که برجام رو پاره کرد و مردم ایران رو تروریست خطاب کرد. آیا واقعا مذاکره با چنین آدمی مضحک نیست و واقعا فکر میکنید ثمربخشه؟ نیاز به تعمل عمیق نیست،فقط یاد آور بشید که راجبتون چه حرف ها که نزده. با تشکر.
 • مهدی IR ۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  13 15
  وقتی که به ترور شهید سلیمانی افتخار میکنه، کمترین کار اینه که هر جا اسم ترامپ و آمریکا میاد تف بندازی رو اسمشون
 • گل یخ IR ۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  3 2
  هیچ چیز قرار نیست بهتر بشه، این تازه اولشه.شرایط نه تنها برای ایران بلکه برای کل دنیا بدتر میشه و زندگی برای همه سخت تر از قبل میشه تا وقتی که عصر جدید دنیا بعد از ظهور شروع بشه.ممکنه نا امیدبشید از این حرفا ولی زندگی قراره خیلی سخت تر از قبل بشه برای همه. چه با ترامپ و چه بدون ترامپ
 • RO ۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 3
  انشاالله ترامپ کرونا وسرطان بگیره بمیره کل جهان از دستش راحت بشند
 • علی IR ۰۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  4 20
  من نمی‌دونم بعضی از شما چرا منفی میدید؟یکی میگه به قاتل شهید سلیمانی اعتماد دارید منفی میدید؟؟؟!!!
 • علبی DE ۰۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  2 6
  وقتی میبینیم که این سیاسیون حتی نام ایالت های امریکارو اشتباه میگن مطمعا میشم که اینا فقط مترسگی بیش نیستن..
 • IR ۰۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  13 10
  گنده تر از تو هم هیچ غلطی نکرد دیدی چطور خون سردار سلیمانی گریبان را گرفت هنوز جا داری
 • مسعود IR ۰۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  10 3
  آفرین بیا با هم صحبت کنیم
 • اکبر IR ۰۵:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  5 3
  ترامپ مچکریم
 • کوروش بزرگ IR ۰۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  4 17
  اصولأ توافق و دوستی خیلی خوبه من همیشه طرفدار گفتگو بوده و هستم، ولی متأسفانه از همین گفتگوی ترامپ فهمیدم بدنبال چیز دیگه اییه، میخواد با ایران گفتگو کنه تو انتخابات شانس پیروزیش بیشتر بشه و شاید پیروز بشه و روز بعدش ایرانو تحریم کنه، کره جنوبی رو که حسابی پیچوند،ترامپ دم دمی مزاجه، این صفحه رو که خوندم گفته اوباما پول رو داده ، پول سبزرنگ، خب یعنی چی؟ ینی اگه من به توافق برسم پول خودشونو که بلوکه کردم در هرجای دنیا، کف دست مردم ایران نمیزارم، تو همین گفتگو با طرفداراش خوب سیاستشو لو داد، فقط یه آدم ساده لوح گول ترامپو میخوره، مردم و مسئولین ایران خیلی باید زرنگ باشن چون الان ایران با این گفتگو کنه و این دیوونه رییس جمهور بشه واسه ایران اصلأ خوب نیست، و ما هستیم باز چهار سال با این دم دمی مزاج، باید این چند ماه رو دید اوضاع چی میشه، با عرض ادب الان دیگه بچه های کوچیکای کرج هم میدونن ترامپ چه شخصیتی داره، بازی ترامپ رو همن دیگه بلدن، ببین چقدر یکی باید ساده باشه که خیال کنه از ترامپ کلاش بخواد آبی براش گرم بشه، مردم خود امریکا،هم از این دیوونه به تنگ اومدن
 • محمد IR ۰۶:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  7 18
  حاکمان خائن آمریکا همیشه نشون داده که قابل اعتماد نیست
  • IR ۰۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   15 4
   اختلاس گر قابل اعتماده
 • IR ۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  5 3
  این یه تله است از قدیم گفتن؛دروغگو سر طمعکار رو کلاه می ذاره، اگه ایران به طمع آمریکا بره،باخته
 • حامد IR ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  5 2
  ترامپ میخواد با ایران قمار بازی کنه اخرش هم توافق نامه از وسط جر بزنه عین برجام ۱
 • مهرشاد ۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  6 2
  من دلالهای املاکی خودمونو از تیم‌های مذاکره کننده بیشتر قبول دارم،اینکه آمریکا زیر قرارداد و معاهده میزنه سابقه داره، ولی اگر یه دلال می‌رفت مذاکره حتما یه واقولی نقد و قابل تصرفی مطالبه میکرد و بعد اونا فقط قول داده بودن در مقابل از ما عمل میخواستن، ما هم اندازه یه دلال نبودیم،دنیا بی سر و صاحبه قانون برای کشورهای ضعیف هست،مالت رو سفت نگهدار که با قرارداد و شکایت نمیتونیم حق بگیریم، چشم در مقابل چشم، اول هم من میگیرم چون ضعیفم؟!
 • دادلی IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  0 0
  سلام امریکا حرفاش توافق هایش .حکم هوارو داره و هیچ ادم احمق یا نادان .حد اخر نمیاد دستاشو ببر بالا بگه دارم به هوا تکیه میکنم مشخصه میخوره زمین .
 • علی IR ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  0 0
  (نمیتوانم نفس بکشم.) همه میدونن و خود ترامپ هم میدونه که،به آخر خط رسیده. توافقی نخواهد شد. این حرفو ،تو اون کلهء پوچتون فرو، کنید. ترامپ داره آخرین تقلاهاشو ،میکنه، با این‌که میدونه هیچ‌وقت همچین چیزی اتفاق نخواهد افتاد . انگار تمام دنیا ارس باباشونه، مردک ،روانی. توافق را به گور خواهید برد، با پورروئی ترور سرداردلها،حاج قاسم رو،تکرار میکنه،و بعد انتظار داره، با هر سازوکارش را بیایم. نه ،مردک عوضی، خودت هم خوب میدونی،که هرگز نخواهی دید. مرگ بر نژاد پرستی. (نمیتوانم نفس بکشم)
 • میلاد IR ۱۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  0 0
  این بشر اینقدری شرفه که حدنداره میزنه زیرش چطوری باهاش توافق کنیم
 • IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  0 0
  ترامپ مثل بعضی پسرا می مونه. با دختر دوس میشه و وقتی دختر را بی آبرو کرد میزنه زیر همه چیز. این آقا یک شومن حرفه ای است. سیاست را تجارت می کند تا سیاست...
 • سید IR ۱۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  0 0
  مرگ برامریکا مرگ بر جنایتکاران
 • ناشناس IR ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  0 0
  ترامپ دچار خود شیفتگی است او به تعهدات بین المللی نیز بی توجه است
 • ایرانی IR ۱۵:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  0 0
  آزموده را آزمودن خطاست.
 • IR ۱۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  0 0
  ترامپ تاجره و تاجر جماعت اهل بده بستون.مذاکره اصلٱ به خودی خود حتی با دشمن هم بد نیست چه بسا گاهی هم در آن خیریتی باشد مثل صلح پیامبر با مشرکین معروف به صلح حدیبیه و یا پذیرش قطعنامه ۵۹۸پایان جنگ با عراق.وقتی الان خود ترامپ پیشنهاد مذاکره مبدهد باید بررسی شود اگر می شود امتیاز گرفت چه بهتر نه اینکه آنقدر در شسرایط دشوار قرار بگیربم که مجبور به مذاکره شویم که فقط امتیباز دهیم.باید منطقی با این مسئله برخورد کرد
 • IR ۱۷:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  0 0
  دوستان بافضل واهل علم وکمالاتی که از ترامپ قاتل و آمریکا طرفداری میکنید و نظر کارشناسی میدید تو رو خدا برید سایت های خارجی و صحبتهای خود خارجی هارو گوش کنید بعد بیاین اینجاهی امریکا امریکا کنین...یه دقیقه درست فکر کنید به فرض محال که ایران با امریکا توافق کرد فرداش ترامپ کشورخودش رو ول میکنه میاد اوضاع اقتصادی و مشکلات مردم ایران رو حل میکنه؟؟؟؟ کجای تاریخ دیدید امریکا کاری برای ایران و کشورهای دیگه کرده باشه و درعوضش صدبرابر بیشتراز اونو ازشون نخواسته باشه؟؟اونایی که اینجا حرف از مشکلات اقتصادی میزنین بعد که یکی باهاتون مخالفت میکنه میگین: تو بیرون گودی، تو مشکل نداری، نخیر از این خبرانیس اکثر کسانی که میان و از مملکت و عزتشون دفاع میکنن اوناهم مشکل دارن اوناهم کلی فشار اقتصادی تحمل میکنن اما حاضر نیستن بخاطر برداشتن تحریم ها عزت و غیرت و شرافتشون رو به باد بدن و بشن غلام حلقه به گوش امریکا...چندتا کشور دیدین که بااین کشورا توافق کرد و به جایی رسیده باشه؟؟
 • IR ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  0 0
  محترمانی که فکر میکنن با توافق و دوستی باامریکا به جایی میرسن و کشورشون خیلی پیشرفت میکنه و مورد توجه قرارمیگیره یه نگاه به هند بکنید هروقت هند بخاطر وجود انگلیس پیشرفته شد و تونست حرفی برای گفتن داشته باشه اونوقت شماهم بگین آمریکا عالیه ،توافق و دوستی با آمریکا بهترین کاره...کشورایی که پیشرفته شدن کشور دیگه ای دستشون رو نگرفته خودشون تلاش کردن برای پیشرفته شدن باوجود همه مشکلات پای کشورشون موندن و آبادش کردن شماهم اگه خیلی دلتون به حال ایران میسوزه به جای این حرفا برید یه کاری برای مملکتتون بکنید که دستتون جلوی کشوری مثل آمریکا دراز نباشه...کل دنیا آمریکا رو شناختن بعد شما سرتون رو مثل کبک کردین تو برف هی آمریکا آمریکا میکنید...ترامپ اگه واقعا به فکر ایران بود و حرفاش صادقانه اول نمیگفت بیاین مذاکره کنیم بعد پشت سرش تهدید کنه...داره همه زورش رو میزنه ولی هیچ هیچ غلطی نمیتونه بکنه(البته با عرض معذرت از عزیزان ترامپ دوست) وسلام
 • ریال IR ۱۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  0 0
  این جهان فعل است و کار ما ندا سوی ما آید نداها را صدا
 • مهدی IR ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  1 0
  ایشالله که امریکا زود تجزیه بشه که همه کشورها گیرش راحت بشن
 • IR ۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  1 0
  ترامپ تا میتونه زور بزنه هرکی هم از ایرانیان باوفا و میهن دوست هم ازش طرفداری کنن ببینیم به کجا میرسن...همونطور که آقا گفتن نابودی امریکا واسرئیل رو هم میبینیم انشاالله...حالا هرچی دوس دارین بگین(باعرض پوزش از عزیزانی که خودشون رو از نسل کوروش کبیر و فرماندهان شجاع هخامنشی میدونن ولی تا اسم آمریکا میاد از ترس نمیدونن چیکارکنن وعزت و غیرتشون رو میذارن کنار و از آدم پست و کثیفی مثل ترامپ حمایت میکنن)
 • مهدی IR ۰۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
  0 1
  جوجه رو آخر پاییز میشمارن در ضمن آب که سربالا بره قورباغه ابوعطا میخونه
 • محمد RU ۰۶:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
  2 0
  آهه سردار قاسم سلیمانی تورا خواهد گرفت اولینش این است که به ریاست جمهوری نخواهی رسید آخرین دوره ات خواهد بود وشکست خواهی خورد ودومی آمریکا تکه تکه خواهد شد وبه چند کشور خواهد رسید
 • امراله مهماندوست IR ۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
  4 0
  اون آقای اونی که با شما مذاکره کرد آخه چه سودی از مذاکره با ترامپ برد که ما ببریم
 • منصور IR ۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
  2 0
  همونطور که دور اول نتونستی ما رو به زانو در بیاری دور دوم هم‌نمیتونی
 • محمد IR ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
  2 0
  ما نباید کاری کنیم که اونا میخوان.تمام.
 • ساسان NL ۰۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
  0 1
  دوست عزیز این ادعای تبلیغاتی است ومتاسفانه غیرکارشناسی است.لطفا باآمار وسند ادعایتان راتایید کنیدتاتمام ملت ایران خوشحال شوند.درحال حاضر دست کم در ۵۰ سال آینده آمریکابه عنوان ابرقدرت درجهان حضورداردمتاسفانه!