صندلی ریاست کمیسیون امنیت همچنان در اختیار ذوالنوری /رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران شد، فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی/چه کسی رئیس کمیسیون صنایع شد؟

ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون عمران مجلس انتخاب شد.

 محمد رضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با رای اعضای کمیسیون عمران مجلس برای مدت یکسال به عنوان رئیس کمیسیون عمران مجلس یازدهم انتخاب شد.

گفتنی است که وی در مجلس دهم نیز ریاست کمیسیون عمران را بر عهده داشت.

ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شد
همچنین فارس نوشت:

انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عصر امروز برگزار شد.

بر این اساس فداحسین مالکی، وحید جلال‌زاده، مهدی سعادتی و مجتبی ذوالنوری برای ریاست این کمیسیون نامزد شده بودند.

نهایتا پس از برگزاری انتخابات و رأی‌گیری، بر اساس حداکثر آراء مأخوذه، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری به عنوان رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم برای اجلاسیه اول انتخاب شد.

فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی شد

همچنین بنا به گزارش خانه ملت در جلسه عصر امروز(یکشنبه یکم تیرماه) پس از انتخاب اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای  اسلامی، انتخابات هیأت رئیسه برگزار و "فریدون عباسی دوانی" به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد.

«عزت‌الله اکبری» رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شد

انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.

به گزارش فارس نهایتا پس از برگزاری انتخابات رأی‌گیری اعضاء، عزت‌الله اکبری تالارپشتی با 9 رأی اعضا به عنوان رئیس کمیسیون صنایع و معادن در اجلاسیه اول مجلس یازدهم انتخاب شد.

گفتنی است، تقی‌پور و دهقانی به عنوان گزینه ریاست برای این کمیسیون نامزد شده بودند که هر کدام با 7 رأی اعضا از تکیه بر کرسی ریاست این کمیسیون محروم شدند

2727

کد خبر 1401872

برچسب‌ها