اکران فیلم‌های «هنر و تجربه» با تاخیر آغاز می‌شود

اکران تابستانی «هنر و تجربه» شامل فیلم‌های «یلدا»، «صحنه‌هایی از یک جدایی» و «جایی برای فرشته‌ها نیست» به تاخیر افتاد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در حالی که قرار بود اکران فیلم‌های «هنر و تجربه» همراه با دیگر فیلم‌های جدید سینما از امروز (اول تیر) آغاز شود، ولی به دلیل برخی مسایل که در بازگشایی سالن‌ها پیش آمد این اکران به روز سه‌شنبه سوم تیر موکول شد.

از روز سوم تیر، فیلم سینمایی «یلدا» به کارگردانی مسعود بخشی و تهیه‌کنندگی علی مصفا و مستند «صحنه‌هایی از یک جدایی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید صداقت اکران خود را در گروه «هنر و تجربه» آغاز می‌کنند.

همچنین از چهارشنبه چهارم تیر، مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری و تهیه‌کنندگی حامد شکیبانیا و محسن شاه‌محمد میراب در سینماهای این گروه روی پرده می‌رود.

آغاز اکران «هنر و تجربه» با سینماهای فرهنگ، خانه هنرمندان ایران، موزه سینما، کورش و چارسو در تهران و سینماهای هویزه مشهد، سیتی سنتر اصفهان، اکومال کرج، ستاره باران تبریز، عمیق بجنورد و کانون ساری در استان‌ها خواهد بود. سالن‌های اکران «هنر و تجربه» به مرور و در هفته‌های آتی افزایش می‌یابند.

مستند «صحنه‌هایی از یک جدایی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید صداقت که از ۲۷ بهمن روی پرده سینماهای «هنر و تجربه» رفته بود، ادامه اکران خود را دنبال می‌کند.

۵۷۵۷
کد خبر 1401910

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =