خاطره خنده‌دار قند و شکری میناوند از استاد اسدی

مهرداد میناوند می‌گوید استاد اسدی نزدیک به 25 میلیون تومان قند و شکر خریده بود و می‌خواست یکجوری آنها را در اردوی تیم ملی آب کند!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فوتبال و آدم هایش دیگر شبیه به گذشته نیستند. پیشرفت در مستطیل سبز، به نوعی رفتارهای فوتبالی‌ها را ماشینی تر کرده است. قدیم‌ها اما وضعیت متفاوت بود. اکثر چهره‌های فوتبال شوخ و خاکی بودند، به همین خاطر در اردوهایشان همیشه اتفاقات بانمک و خنده‌داری رخ می‌داد. یکی از چهره‌هایی که همیشه خاطرات بانمکی از آن دوران تعریف می‌کند، مهرداد میناوند است. امروز استاد اسدی به خبرآنلاین گفته مهرداد ماجرای فروش قند و شکر در اردوی تیم ملی توسط او را، از خودش درآورده.

استاد اسدی نزدیک 25 میلیون تومان قند و شکر خرید. از شانس ما، یکهو قیمت‌ها پائین آمد. آقا این قند و شکرها روی دست استاد مانده بود و می‌خواست در اردوی تیم ملی آنها را آب کند.

میناوند اما با خنده در این باره می گوید: «استاد اسدی واقعا دوست داشتنی بود و هست. قشنگ یادم هست. یک دوره بود می گفتند قند و شکر گران می‌شود، مردم بخرید. استاد اسدی هم وسوسه شد و گفت من روی قند و شکر سرمایه گذاری می کنم. قشنگ یادم است، قبل از یک عیدی بود. استاد هم نزدیک 25 میلیون تومان قند و شکر خرید. از شانس ما، یکهو قیمت‌ها پائین آمد. آقا این قند و شکرها روی دست استاد مانده بود و می‌خواست در اردوی تیم ملی آنها را آب کند. چایی می خوردیم می گفت این قندها چیست؟ آشغال است. فقط قندهایی که من دارم. چپ و راست به اتاق ما می آمد و می گفت قند نمی خواین؟ شکر نمی خواین؟ آخر هم نفهمیدیم چی شد. ولی تا جایی که یادم هست هر جا می رفتیم استاد اسدی از در می آمد و می گفت قند دارم، شکر دارم. خیلی مرغوبه. نمی خواین؟!»

بیشتر بخوانید؛ 

افشاگری استاد اسدی از انجام حرکات موزون در رختکن تیم ملی؛ من نبودم!

ماجرای گم شدن استادی اسدی در اردوی تیم ملی

252 252

کد خبر 1402041

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =