۱ نفر
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
اسپانسر قبلی استقلال کوتاه آمد

تسنیم نوشت: شرکت آریا برتر اعلام کرد که به دلیل شرایط تیم فوتبال استقلال و کمک به باشگاه، تصمیم به اقاله قرارداد با باشگاه استقلال گرفته است.

در یک ماه گذشته حرف و حدیث‌های زیادی در رابطه با قرارداد باشگاه استقلال با کارگزار جدید مطرح شد، به طوری که شرکت آریا برتر به عنوان کارگزار قبلی به دلیل نقص قرارداد و دفاع از حقوق خود، مجبور به شکایت شد. با توجه به مسائل بوجود آمده، این شرکت تصمیم به اقاله قرارداد گرفت.

مدیرعامل شرکت آریا برتر با اعلام این خبر گفت: با توجه به تلاش‌های زیادی که این کارگزاری در مدت یک‌سال از هر لحاظ برای باشگاه استقلال انجام داده و تمایل باشگاه جهت همکاری با کارگزار جدید، برای آرامش هواداران استقلال و با تلاش وزارت ورزش و جوانان و برخی از اعضای هیئت مدیره استقلال، تصمیم به اقاله قرارداد گرفته شد که مقدمات و اسناد و مدارک تسویه حساب‌های مالی انجام خواهد شد.

وی افزود: با توجه به در پیش بودن بازی‌های حساس استقلال، به خصوص دیدار با فولاد خوزستان، برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنیم و اگر هم خدماتی انجام دادیم، به خاطر نام بزرگ استقلال بوده است. اگر چه به دلیل هیاهوی زیاد، خدمات شرکت آریا برتر به خصوص کمک‌های مالی نه تنها دیده نشد، بلکه مورد حمله قرار گرفت و به نوعی جای خیلی چیزها تغییر کرد، اما ما برای کمک به استقلال تصمیم گرفتیم این باشگاه در آرامش کارها را پیش ببرد.

بیشتر بخوانید: استقلال با ۶ غایب مقابل فولاد

256 251

کد خبر 1402263

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =