آخرین خبرها از پروژه تولید فیلم و سریال حضرت معصومه (س)

در آستانه تولد حضرت معصومه (س) و روز دختر، جدیدترین اخبار از وضعیت پروژه حضرت معصومه (س) از سوی سازندگان آن اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از اعلام خبر ساخت پروژه سینمایی حضرت معصومه (س) به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی مجتبی امینی، سازندگان این پروژه از ساخت سریال این پروژه هم خبر دادند.

جواد افشار، کارگردان و نویسنده پروژه حضرت معصومه (س) در این باره گفت: «من به همراه حمید رسول‌پور پس از سال‌ها تحقیق و پژوهش طی یک سال گذشته متمرکز روی فیلمنامه این اثر کار کردیم. با توجه به گستردگی موضوع، شخصیت‌ها، داستان‌ها، رویدادهای تاریخی و ... با همفکری و اجماع نظر با تهیه‌کننده اثر به این نتیجه رسیدیم که برای پرداخت بهتر و گسترده‌تر شخصیت والای حضرت معصومه (س) و روایت جامع از شرایط تاریخی آن دوره ساخت سریال را در دستور کار قرار دهیم و  در کنار آن بتوانیم به تولید اثر سینمایی هم بپردازیم.»

وی ادامه داد: «در حال حاضر نگارش فیلمنامه سینمایی به پایان رسیده است و ما نگارش نسخه  سریال را آغاز کرده‌ایم  تا پس از اتمام نگارش نهایی فیلمنامه، وارد مرحله پیش تولید این فیلم فاخر و عظیم بشویم اما در کنار سریال قطعاً نسخه سینمایی زندگینامه حضرت معصومه (س) ساخته خواهد شد.» 

پروژه فیلم و سریال حضرت معصومه (س) به نویسندگی جواد افشار و حمید رسول‌پور و کارگردانی جواد افشار، تهیه‌کنندگی مجتبی امینی و همکاری آستان مقدس حرم حضرت معصومه (س) تولید خواهد شد.

۵۷۵۷

کد خبر 1402269

برچسب‌ها