دستور ویژه طیبی برای اصلاح و زیباسازی سواحل جزیره کیش

با تاکید ویژه ابوالفضل طیبی ، اصلاح و زیباسازی ۹۰ مورد از مشکلات موجود درسواحل جزیره کیش در زمینه های زیباسازی، برق و روشنایی، نور پردازی ، فضای سبز در دستور کار شرکت عمران ، آب وخدمات کیش قرار گرفت .

به گزارش خبرگزاری اقتصادی خبرآنلاین در کیش  ، ابوالفضل طیبی درحاشیه بازدیدهای چندساعته خود از سواحل کیش ، ضمن بررسی تمامی جزییات ومشکلاتی که جلوه نازیبایی به سواحل جزیره داده تاکید کرد: از سواحل جزیره کیش همواره به عنوان زیباترین سواحل مرجانی کشور و درزمره بهترین سواحل جهان یاد شده است و حفظ این طبیعت بی بدیل مسئولیتی است که برعهده ما قراردارد.

وی افزود: طرح پاکسازی سواحل به دو روش مکانیزه ودستی از هفته گذشته آغاز شده است و دو تیم مجزا درحال پاکسازی سواحل شرقی وشمال شرق جزیره کیش هستند.

مدیرعامل شرکت عمران ، آب وخدمات کیش با بیان اینکه این طرح برای دیگر بخش های ساحلی نیز اجرا می شود گفت: همزمان با پاکسازی سواحل، عملیات لکه گیری جداول ومعابر  و رنگ آمیزی جداول  در منطقه شرق وشمال شرق جزیره کیش درحال انجام است .
طیبی در بازدیدهای خود از سواحل کیش در خصوص اصلاح و بازسازی ۹۰ مورد از مشکلات موجود درسواحل در زمینه های زیباسازی، برق وروشنایی، نور پردازی، فضای سبز ، عمرانی وساماندهی وضعیت قایق ها و لوازم مستقر درسواحل که مربوط به کلوپ ها است به معاونان ومدیران شرکت عمران، آب وخدمات کیش دستور رسیدگی واجرا صادر کرد.

۴۶

کد خبر 1402753

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =