مغازه پدرشوهرم را آتش زدم تا انتقام طلاق از همسرم را بگیرم

شرق نوشت:ساعت پنج صبح نوزدهم فروردین وقوع حریق در مغازه خیاطی از طریق شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله مأموران کلانتری ۱۲۷ نارمک و گروهی از عوامل آتش‌نشانی در محل حاضر شدند.

پس از اطفای حریق و بررسی‌های تخصصی عمدی‌بودن حریق آتش‌سوزی با استفاده از بنزین محرز و پرونده تشکیل‌شده برای بررسی‌های تخصصی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

کارآگاهان در گام اول تحقیقات با بررسی میدانی و پرس‌وجو از اهالی محل متوجه شدند یکی از همسایگان که به‌طور اتفاقی از پنجره منزلش متوجه آتش شده بود، به محض شروع حریق زنی جوان را دیده که سریع از محل دور شده است. کارآگاهان مجددا از شاکی تحقیق کردند و متوجه شدند او و خانواده‌اش در سال‌های اخیر اختلافات خانوادگی داشته‌اند و عروس خانواده به‌تازگی از پسرش جدا شده است.

کارآگاهان در بررسی‌های جامع‌تر و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین کشف جرم موفق شدند متهم اصلی به نام هما را شناسایی کنند. آن‌ها با هماهنگی قضائی متهم را چند روز پیش در عملیاتی پلیسی دستگیر کردند و این زن به پلیس آگاهی انتقال یافت. متهم در بازجویی‌ها ضمن قبول جرمش به کارآگاهان گفت به خاطر اختلافات خانوادگی و دعوا با همسر سابقم تصمیم به آتش‌زدن مغازه پدرش گرفتم و با تهیه بنزین به آنجا رفتم و خیاطی را آتش زدم تا انتقام خودم را بگیرم.

سرهنگ کارآگاه علی گودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با تأیید این خبر گفت: خسارت برآوردشده در این آتش‌سوزی بیش از یک میلیارد ریال است و پرونده با اعتراف صریح متهم به دادسرای مربوطه ارسال و متهم با دستور قضائی و با صدور قرار تأمین مناسب روانه زندان شد.

23302

کد خبر 1402757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =