دیدار نماینده شوشتر و گتوند با معاون توانیر کشور

در دیدار سهراب گیلانی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با معاون هماهنگ کننده توزیع برق کشور، توافقاتی جدید برای توسعه صنعت برق شهرستانهای شوشتر و گتوند انجام شد.

به گزارش خبرآنلاین از شوشتر در دیدار سهراب گیلانی با غلامعلی رخشانی مهر تکمیل پست های ۱۳۲ کیلوولتی و تامین تجهیزات پشتیبانی در شهرستان های شوشتر و گتوند مورد توافق قرار گرفت. 

نماینده مردم شوشتر و گتوند در این دیدار خواستار اجرای دقیق توافقات گذشته با مجموعه وزارت نیرو که تاکنون به مرحله اجرا نرسیده اند شد؛ نسبت به این موضوع از سوی معاون هماهنگ کننده توانیر کشور تعهد انجام شد

 عضو کمیسیون انرژی مجلس ، همچنین با اشاره به عقب ماندگی های حوزه انتخابیه در حوزه برق بر اجرای طرح های جدید جهت توسعه زیرساخت های این حوزه تاکید کرد. 

در این دیدار تکمیل و راه‌اندازی پست های  برق ۱۳۲ کیلو ولتی در بخش میان آب شوشتر و بخش عقیلی شهرستان گتوند مورد توافق قرار گرفت. 

تامین هزینه احداث ساختمان اداره برق در شهر گوریه (مرکز بخش شعیبیه) از دیگر توافقات نماینده مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی با معاون توانیر کشور بود. 

از دیگر توافقات این نشست می توان به اختصاص یک دستگاه بالابر بوم بلند و یک دستگاه تریلی برای توزیع برق شهرستانهای شوشتر و گتوند اشاره کرد.

۴۶

کد خبر 1402787

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =