جدیدترین واکنش رقیب بیرانوند به جدایی او از پرسپولیس

سایت پرسپولیس نوشت: بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد با جدایی علیرضا بیرانوند از این تیم، کار او سخت‌تر خواهد شد.

 بوژیدار رادوشویچ درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازی با پیکان در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر اظهار داشت: شرایط تیم خیلی خوب است. در حدود 30 روزی که تمرینات را آغاز کردیم، خیلی شرایط خوبی داشتیم و کادر فنی تمرینات خوبی برای ما در نظر گرفت. به نظرم لیگ ایران باید مثل خیلی از کشورها ادامه پیدا کند. ما حرفه‌ای هستیم و هواداران نباید به خاطر شروع دوباره لیگ از چیزی نگران باشند و بترسند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط خودش این روزها خوب است یا خیر، تصریح کرد: خوشبختانه بله. شرایط خوبی دارم و تمرینات خوبی هم انجام دادم. بازی‌های دوستانه خوبی هم انجام دادیم و پس از بازی با شهر خودرو، شرایط بهتر هم شده است. ما در بازی‌های دوستانه روند خوبی داشتیم و حالا منتظر آغاز لیگ هستیم.

دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه هواداران منتظر چهارمین قهرمانی متوالی هستند و اینکه این اتفاق چه زمانی رخ می‌دهد، خاطرنشان کرد: واقعاً تمرینات زیادی را در روزهای گذشته انجام دادیم. همه تمرکز ما روی همین موضوع است تا چهارمین قهرمانی را جشن بگیریم. امیدوارم به زودی این اتفاق رخ بدهد و بتوانیم جام را بالای سر ببریم.

رادوشویچ درخصوص غیبت هواداران در بازی‌های باقیمانده تا پایان لیگ تصریح کرد: به هر حال هواداران همیشه یار دوازدهم ما بودند و از ما حمایت خیلی خوبی انجام دادند. غیبت تماشاگران برای ما و البته همه تیم‌ها یک مشکل بزرگ است، اما باید با آن کنار آمد. البته کاملاً می‌دانم که هواداران با وجود اینکه در خانه بازی‌ها را می‌بینند، از ما حمایت خواهند کرد. ما هم بدون حضور تماشاگران و هم با حضور آنها همه تلاش خود را خواهیم کرد تا به موفقیت برسیم.

وی درباره جدایی بیرانوند و انتقالش به بلژیک و اینکه این موضوع، وظیفه او را در آینده سخت‌تر خواهد کرد، گفت: بیرانوند دروازه‌بان فوق‌العاده‌ای است و فکر نمی‌کنم کسی نظری غیر از این داشته باشد. با رفتن او قطعاً کار من هم سخت‌تر خواهد شد، اما بر این باور هستم که باید بیشتر کار کنم. من فوتبالیست حرفه‌ای هستم و تنها راه موفق شدن برای من، تمرین کردن است. چهار سال است که اینجا هستم و هم من تیم را می‌شناسم، هم تیم مرا می‌شناسد. این مسائل به من کمک زیادی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: مرتضی تبریزی مهاجم استقلال برای جراحی آماده می‌شود

256 251

کد خبر 1402878

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =