نمازی: علیه من پیش کی‌روش سندسازی کردند

امید نمازی می‌گوید:«یکسری اتفاقات افتاد که اگر حرف بزنم باید یکسری ها از ایران جمع کنند و بروند. علیه من پیش کی روش سندسازی کردند. اگر بخواهم افشا کنم ماجرا چه بوده، بلوایی به راه می‌افتد.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امید نمازی دستیار اسبق کارلوس کی روش در تیم ملی درباره ارتباطش با کی روش گفت: «کی روش در رابطه ما به من بی احترامی کرد. سر بحث من با بهروز زنجانی در لابی هتل آزادی، او پشت زنجانی در آمد در صورتی که من دستیارش بودم. نمی خواهم یکسری واقعیت ها را بگویم. اجازه بدهید سکوت کنم. یکسری اتفاقات افتاد که اگر حرف بزنم باید یکسری ها از ایران جمع کنند و بروند. علیه من پیش کی روش سندسازی کردند. اگر بخواهم افشا کنم ماجرا چه بوده، بلوایی به راه می افتد. ولی فعلا سکوت می کنم ولی اگر آقایان دست از تحرکات شان برندارند سکوتم را در این زمینه می شکنم و چیزهایی را که نباید می گویم. من دستیار کی روش بودم طرفم را نگرفت و طرف کسی را گرفت که خودش را به کادر فنی چسبانده بود.»

مشروح این گزارش را اینجـــــــــــــــــا بخوانید.

256 251

کد خبر 1403007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۲۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
    2 0
    شما خیلی حرفات متناقضه. از یک طرف کلی شخصیت کیروش رو تخریب کردی و حالا میگی برات پیش کیروش سندسازی کردند؟ خوب چه اهمیتی داره؟ تو که کیروش رو اصلا قبول نداری پس چرا ناراحتی؟