بیمه سلامت، یکی از بهترین اقدام ها در زمان فعالیت دولت تدبیر و امید است

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌ها و ایثارهای دست‌اندرکاران نظام سلامت و بخش بهداشت و درمان استان در ماه‌های اخیر، گفت: بیمه سلامت از بهترین اقدامات در زمان فعالیت دولت تدبیر و امید بوده و آرامش روانی و روحی بیمار و همراهانش را به کمترین میزان ممکن کاهش داده است.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از تبریز، محمدرضا پورمحمدی در آئین افتتاح ساختمان جدید اداره کل بیمه سلامت استان، اظهار کرد: به اذعان دوستان و دشمنان، جمهوری اسلامی ایران عملکرد بسیار خوبی در کنترل و مقابله با بیماری کرونا داشته است.

وی با اشاره به نقش مهم بیمه سلامت در کاهش دغذغه‌های مردم، خاطرنشان کرد: این موضوع از بهترین اقدامات در زمان فعالیت دولت تدبیر و امید بوده و آرامش روانی و روحی همراهان بیمار و خود بیماران را به کمترین میزان ممکن کاهش داده است.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تلاش‌های دولت برای رفع تحریم‌ها و کاهش اثر فشارهای اقتصادی به مردم، یاد آورشد: در اثر این فشارها، نرخ تورم کشور در سال ۹۲، ۴۰ درصد و میزان رشد اقتصادی نیز منفی ۷.۸ درصد بود که پس از امضای برجام در سال ۹۵، نرخ تورم، تک‌رقمی شد و میزان رشد اقتصادی به مثبت ۵.۶ رسید.

وی ادامه داد: عهدشکنی آمریکا و شیطنت صهیونیسم جهانی، رفتار خصمانه دولت‌های مرتجع منطقه و برخی اقدامات افراطی در داخل و خارج از کشور، عامل بسیاری از مشکلات جامعه است .

پورمحمدی خاطرنشان کرد: دولت برای حل مشکلات اقتصادی کشور در شرایط خطیر کنونی تلاش می‌کند و در این شرایط همکاری و تعامل همه قوا ضروری است.

۴۶

کد خبر 1403142

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =