ماجرای حمله خانواده یک بیمار به پزشک در پیرانشهر چیست؟

تسنیم نوشت: رئیس انجمن متخصصین بیهوشی ایران در خصوص ماجرای ضرب و شتم یک پزشک متخصص بیهوشی و وضعیت فعلی جسمانی او، توضیحاتی ارائه داد.

بر اساس اعلام سازمان نظام پزشکی کشور، چند روز پیش، همراهان یک بیمار ۳۳ ساله در پیرانشهر، پس از فوت بیمارشان به یک پزشک متخصص بیهوشی حمله‌ور شده و او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند.

دکتر علیرضا سلیمی، رئیس انجمن متخصصین بیهوشی ایران گفت: در حالی‌که در همه‌گیری کووید۱۹ همه مردم کشور برای روحیه‌دادن به مدافعین سلامت تلاش می‌کنند حادثه حمله همراهان یک متوفی کرونا به آقای ترابی، پزشک متخصص بیهوشی رخ داد. این ضرب و شتم بسیار شدید بوده است؛ استخوان‌های بینی و گونه این پزشک دچار شکستگی شده است و مضاف بر آن، آسیب روحی شدیدی به ایشان وارد شده است.

وی افزود: چشم این پزشک تخلیه نشده است اما با توجه به این‌که این همکار عزیز ما، به دیابت نیز مبتلاست، حدس می‌زنیم چشم او نیز دچار آسیب شده باشد اما باید نتایج معاینات در روزهای بعد مشخص شود و امیدواریم قضیه آسیب‌دیدگی چشم، منتفی شود.

وی ادامه داد: این پزشک نیروی بسیار خدومی است که طرح خود را در این شهر می‌گذراند و درگیر بیماران بدحال مبتلا به کرونا بوده است و هیچ انگیزه و دلیلی نمی‌توان پیدا کرد که چند نفر به خود اجازه بدهند به‌صورت گروهی به او حمله کنند.

رئیس انجمن متخصصان بیهوشی ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت جسمانی این متخصص بیهوشی، تصریح کرد: در حال حاضر این پزشک به خانه منتقل شده و تحت معاینه و مراقبت قرار دارد و در روزهای آتی که ورم صورت او کمتر شود باید آسیب‌ها و مراحل درمان شکستگی‌های صورت بررسی و پیگیری شود.

۴۷۲۳۱
کد خبر 1403234

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =