۱ نفر
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
 پول پرسپولیس بلوکه شد!

ورزش سه نوشت: دریافتی سوم باشگاه پرسپولیس از کارگزار با کسر مبلغی همراه بوده که اکنون مورد اعتراض این باشگاه و امور مالی آن قرار گرفته است.

در حالیکه که طبق جدول زمانبندی پرداخت مطالبات باشگاه پرسپولیس از طرف کارگزار، قرار بود بخش سوم آن در اواخر خرداد به حساب این باشگاه واریز شود، امروز مبلغی که واریز شد باعث واکنش باشگاه شده است.

طبق این تعهد، قرار بود شرکت کارگزار باشگاه پرسپولیس، سومین مبلغ پرداختی‌اش، ۵میلیارد تومان باشد که امروز امور مالی باشگاه اما از کسر ۲میلیارد و هشتصد میلیونی آن خبر داده است. در این رابطه بررسی و مذاکرات صورت گرفته بین طرفین به این نتیجه رسیده که شرکت کارگزار با توجه به مالیات و بیمه، این مبلغ را از قسط سوم کسر کرده است.

کسر ۲ میلیارد و هشتصد میلیونی از آنچه که باشگاه پرسپولیس انتظار داشت، اکنون برنامه‌های آنها برای پرداخت بخش دیگری از مطالبات بازیکنان و هزینه‌های جاری باشگاه را با تداخل مواجه کرده است. این در حالیست که بخش مالی باشگاه پرسپولیس مدعی است که بخش ورزشی از پرداخت مالیات بر درآمد معاف است: "برابر ماده ۱۲۴ قانون مالیات های مستقیم و تبصره ۴ آیین نامه همین ماده، کلیه فعالیت های ورزشی حاصل از تبلیغات، نقل و انتقالات، فروش لوازم و... که از سوی باشگاه‌ها صورت گرفته معاف از مالیات است."

اما در اینباره کارگزار باشگاه پرسپولیس مدعی شده که بخش حسابرسی اداره تامین اجتماعی این دستور را به آنها اعلام کرده است و خواستار کسر مالیات، بیمه و دیگر کسورات شده است. با این حال بخش مالی و اقتصادی باشگاه قصد دارد امروز با حضور در اداره مالیات و تامین اجتماعی، نامه مربوط به معافیت مالیاتی از درآمدها را دریافت کرده و با ارائه آن به کارگزار مبلغ باقی مانده را مطالبه کند. موضوعی که در صورت عدم تحقق می‌تواند برنامه‌های این باشگاه را برای هزینه‌ها با مشکل بزرگی مواجه کند.

کارگزار پرسپولیس پیش از این، طی دو فقره پرداختی خود به مبالغ ۵ و ۷ میلیارد تومانی، کسوراتی در نظر نگرفته بود.

بیشتر بخوانید: نادری خیال گل‌محمدی را راحت کرد

256 41

کد خبر 1403816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • RO ۱۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
    0 0
    علی پروین علی دایی