کشف سرقت میلیاردی در شهرکرد/اعتراف سارقان به ۵۶ فقره سرقت سیم برق

فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۳ سارق سیم برق و کشف اموال مسروقه به ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل ازپایگاه خبری پلیس،  سردار"غلامعباس غلامزاده"  با بیان این موضوع اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق از اماکن در سطح شهرکرد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت .

وی گفت: با بررسی پرونده و احتمال اینکه سرقت توسط سارق یا سارقان حرفه ای صورت گرفته است، تلاش های میدانی و تحقیقات لازم در این زمینه آغاز شد.

 فرمانده انتظامی استان همچنین تصریح کرد: با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی ۳ سارق و یک مالخر، شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و از مخفیگاه آنان یک هزار کیلوگرم سیم برق ، ۱۵ عدد کنتور آب ، ۱۰ عدد کنتور برق و مقادیر زیادی وسایل ساختمان های نیمه ساز کشف شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه ارزش ریالی اموال کشف شده ۶ میلیارد ریال توسط کارشناسان برآورد شده است ،گفت: سارقان پس از بازجویی های اولیه به ۵۶ فقره سرقت اعتراف که به مرجع قضائی معرفی شدند.
سردار غلامزاده در پایان با بیان اینکه پلیس بامخلان نظم و امنیت برخورد قاطع دارد از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

۴۶

کد خبر 1404141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =