کنایه صادقی به مجیدی: نگران داور بازی نیستم

سرمربی تیم سایپا گفت: حریف سرسختی برای استقلال خواهیم بود و تلاش می‌کنیم اول فوتبال خوبی ارائه دهیم و سپس امتیاز بگیریم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال سایپا مقابل استقلال در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر، گفت: خیلی خوشحالم پس از 4 ماه فوتبال از سر گرفته شد و می‌توانیم بازی کنیم. تیم خیلی جوانی را راهی مسابقات کرده و از نظر فنی به نظرم خوب بازی کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در کسب نتایج خوب عمل نکردیم، اما امیدواریم در 9 دیدار آینده رتبه‌مان را بهتر کنیم. به تیمم ایمان داریم و اکنون آماده مسابقات هستیم. فردا با تیم بزرگ استقلال بازی داریم و مطمئنا حریف سرسختی برای آنها خواهیم بود.

صادقی در واکنش به این سؤال که با توجه به اتفاقات داوری دیدار استقلال مقابل فولاد خوزستان، نگرانی بابت قضاوت فردا ندارد، گفت: داوران قشر زحمتکش و مظلوم هستند. نیم فصل اول از اشتباهات داوری ضررهای زیادی کردیم، اما به داوران ایمان داریم. داور فردا پیام حیدری است که آینده‌دار است و می‌تواند خوب قضاوت کند. نگرانی بابت داوری فردا ندارم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در رابطه با پارگی رباط صلیبی امیرحسین حسین‌زاده تصریح کرد: متأسفانه به این دلیل بازیکن جوان و آینده‌دارمان را از دست دادیم. وقتی پس از مدت‌ها تعطیلی تمرین می‌کنید، امکان مصدومیت وجود دارد. قطعا بازیکنان دیگری داریم که می‌توانند حای حسین‌زاده را پر کنند.

صادقی در خصوص محروم و مصدومان استقلال برای دیدار فردا گفت: استقلال همیشه تیم بزرگی است و بازیکنان جایگزین خوب هستند و استقلال در این بخش مشکلی ندارد. تلاش می‌کنیم اول فوتبال خوبی ارائه دهیم و سپس امتیاز بگیریم.

وی در مورد غیبت تماشاگران استقلال در این دیدار یادآور شد: همیشه جلوی تماشاگران بازی کردن را بیشتر دوست داریم چون شور و حرارت بیشتری می‌دهند، اما قطعا نبود تماشاگران تیم‌های بزرگ به سود ماست و آنها ضرر خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در رابطه با مثبت شدن تست یکی از بازیکنان تیمش گفت: اسمش را نمی‌توانیم بگوییم. چهار مرحله تست دادیم که تست یکی از بازیکنان مثبت بود و خیلی زود قرنطینه شد. در مرحله چهارم تست یکی دیگر از بازیکنان مثبت شد. علائم ظاهری نداشت، اما امیدواریم خیلی زود برگردد و اضافه شود. وضعیت او خوب بود و تمرین می‌کرد. روال این است که پس از 14 روز از او تست خواهند گرفت تا اگر منفی باشد، به تمرینات بازگردد.

بیشتر بخوانید: نامجومطلق: استقلال مدعی اصلی قهرمانی است

256 251

کد خبر 1404309

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =