تکمیل ظرفیت بیمارستان گنبدکاووس/ محدودیت‌های شدیدتر اعمال شد

فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: در پی شیوع گسترده بیماری کرونا و افزایش تعداد مبتلایان به این بیماری ظرفیت بیمارستان‌های این شهرستان تکمیل شد.

 به گزارش خبرآنلاین از گلستان : عبدالقدیر کریمی اظهار داشت: متأسفانه موارد ابتلا به بیماری کرونا در این شهرستان افزایش یافته است.

وی افزود: شهرستان گنبدکاووس و بیمارستان پیامبر اعظم(ص) این شهرستان سانتر اصلی بستری بیماران کرونایی شرق استان است که با توجه به شیوع گسترده بیماری ظرفیت تخت‌های بیمارستانی این شهرستان تکمیل شد.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس بیان داشت: اگر روند ابتلا به کرونا ادامه داشته باشد در روزهای آینده باید به‌دنبال ایجاد ظرفیت‌های جدید برای بستری بیماران باشیم.

وی با اشاره به وضعیت قرمز این شهرستان از مردم خواست بیش از گذشته دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

کریمی گفت: هم اکنون محدودیت‌ها در این شهرستان تشدید شده است و همچنان استفاده از ماسک در محیط‌های عمومی، رعایت فاصله‌های اجتماعی، ممانعت از خروج غیرضروری از منزل و رعایت دستورالعمل‌های بهداشت فردی اصلی‌ترین توصیه مسئولان برای کنترل وضعیت موجود است.

وی ادامه داد: در صورتی که مردم این دستورالعمل‌ها را رعایت نکنند محدودیت‌های شدیدتری در این شهرستان اعمال خواهد شد.

فرماندار ویژه گنبدکاووس با تأکید بر در خانه ماندن مردم گفت: روزانه و به‌طور مستمر ۷ دستگاه وسیله نقلیه با بلندگو در سطح شهر تردد کرده و توصیه‌های بهداشتی را به مردم یادآوری می‌کنند و از آنان می‌خواهند در منزل بمانند.

48

کد خبر 1404374

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =