شوهرم را بخاطر اینکه به من تهمت خیانت زد به زندان انداختم

خراسان نوشت:نمی دانم با این همه سوءظن و تهمت های ناروا چگونه کنار بیایم. آن قدر از نظر جسمی و روحی فرسوده شدم که دیگر تحمل این زندگی برایم بسیار زجرآور است و ...

این ها بخشی از اظهارات زن 33ساله ای است که برای اعلام شکایت از همسرش وارد کلانتری قاسم آباد مشهد شده بود.

این زن جوان که ادعا می کرد همسرش او را درخانه حبس می کند و هزینه های زندگی اش را نمی دهد، درباره ماجرای اختلافاتش به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: 14سال قبل در حالی که 21سال بیشتر نداشتم، به خواستگاری «امیرعلی» پاسخ مثبت دادم و به عقد او در آمدم. در سال های گذشته زندگی آرام و بی دغدغه ای داشتم اگرچه مانند بسیاری از زوج های جوان اختلافاتی بین ما بروز می کرد و کارمان به مشاجره می کشید اما به قول معروف این ها نمک زندگی بود و ما هم بر سر برخی موضوعات خانوادگی، اخلاقی یا اجتماعی با هم تفاهم نداشتیم و اختلافاتی بین ما رخ می داد.

با وجود این از زندگی ام راضی بودم و سعی می کردم فرزندانم را به خوبی تربیت کنم اما از حدود دو سال قبل رفتار و گفتار همسرم به یک باره تغییر کرد، به حدی که کارش از سرزنش و مشاجره گذشت و به توهین و فحاشی رسید. همسرم به مردی بد دهن تبدیل شده بود و کلمات زشت و زننده ای را بر زبان جاری می کرد.

آرام آرام در میان همین فحاشی و ناسزاهایش شروع به تهمت زنی کرد تا جایی که مرا زنی خیانتکار نامید. او ادعا می کرد با یکی از بستگان خواهرش ارتباط دارم، حتی با بی شرمی و بی حیایی مدعی شد زمانی که در منزل خواب بوده آن فامیل خواهرش را به منزل آورده ام. این تهمت های ناروا بسیار برایم دردناک و زجرآور بود، به همین دلیل مدام با یکدیگر مشاجره می کردیم تا این که روزی در همان حالت عصبانیت چاقویی را زیر گلویم گذاشت و مرا با تهدید به مرگ از خانه بیرون انداخت.

دیگر امنیت جانی نداشتم و به همین دلیل از او شکایت کردم. وقتی با رأی دادگاه روانه زندان شد، باز هم به خاطر فرزندانم دلم به حالش سوخت و بعد از گذشت 15روز از ماجرا، رضایت دادم تا از زندان آزاد شود. با این همه رفتارهای او نه تنها اصلاح نشد بلکه بر همان تهمت های ناروا اصرار ورزید تا جایی که دیگر مرا در خانه حبس کرد و سیم کارتم را گرفت تا با کسی ارتباط نداشته باشم. این در حالی بود که همسرم بیکار است و نه تنها هزینه های زندگی من و فرزندانم را نمی دهد بلکه اجاره خانه را نیز پرداخت نکرده است .

17302

کد خبر 1404487

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • GB ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  43 0
  برو پیش مشاور اگر فایده نداشت طلاق بگیر
 • علي IR ۰۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  18 0
  دنبال ازدواج اجباري هستن براي جوانان آخه يكي به اينها بگه شما كه نمي تونيد كار فراهم كنيد براي جوانان انوقت دنبال چي هستيد تمام اين علايم بيكاري هستش اگه اين فرد كار داشته باشه انوقت اين فكر و خيال ديگر به سراغش نمي ياد
 • نینا IR ۱۷:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  2 0
  شاید هم زیر سرش بلند شده
 • TR ۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  11 1
  باز هم داستانی از نویسنده خراسان که حتی ریاضی هم بلد نیست. نوشته زن 33 ساله که 14 سال قبل در بیست و یک سالگی ازدواج کرده!!!
 • بی نام GB ۰۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  1 0
  آنچه از حرفهای این خانم استنباط می شود این است که ظاهرا” این آقا از مشکل روحی رنج می برد و باید بجای زندان به پزشک اعصاب و روان مراجعه کند