۱ نفر
۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
استرداد یک مفسد اقتصادی به کشور

مهر نوشت: جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا جزئیاتی از بازگرداندن یکی از مفسدان اقتصادی از کشورهای حاشیه های خلیج فارس به کشور را تشریح کرد.

سردار کاظم مجتبایی جانشین رئیس پلیس بین‌الملل ناجا در گفت و گو با شبکه خبر با اشاره به جزئیاتی از بازگرداندن یکی از مفسدان اقتصادی از کشورهای حاشیه خلیج فارس به کشور اظهار کرد: پیگیری‌های همکارانم در یک کار منسجم با دستگاه قضائی سبب شد این متهم که حدود چهار سال به اتهام کلاهبرداری و خیانت تحت تعقیب بود به کشور برگردانده شود.

وی افزود: طی ۴ سال گذشته این متهم حدود ۵ الی ۶ کشور را برای سکونت و تغییر جای خود در نظر گرفته بود و در ردیابی‌های پلیس بین‌الملل تحت تعقیب بود.

جانشین رئیس پلیس بین‌الملل ناجا گفت: با هماهنگی پلیس بین‌الملل کشوری که این متهم در آن پناه گرفته بود توانستیم او را به کشور برگردانیم.

وی افزود: حدود ۱۲۰ میلیون درهم (معادل ۶۰۰ میلیارد تومان) مبلغ کلاهبرداری این فرد بوده است که از یکی از شرکت‌های دولتی این عمل مجرمانه را مرتکب شده است.

سردار مجتبایی در پایان گفت: استرداد مجرمان کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است اما خوشبختانه با تلاش، ردیابی، رصد اطلاعاتی و اقدامات عملیاتی استرداد این متهم انجام شد.

47231
کد خبر 1404557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =