۴۰ هزار بسته پروتئینی بین اقشار ضعیف استان در مناطق حاشیه شهرها توزیع می‌شود

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام‌(ره) در کردستان گفت: این بسته‌ها در قالب مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان و با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و استفاده از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات، تشکل‌های مردمی، گروه‌های جهادی و هیات های مذهبی در نقاط محروم حاشیه شهرها بین نیازمندان و خانوارهای آسیب‌پذیر از کرونا توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، مهدی طالبی با بیان اینکه بسته‌ها شامل ۸۰ هزار قطعه مرغ و به ارزش ۲۰ میلیارد ریال است، اظهار کرد: کمک‌ها از امروز بین خانوارهای نیازمند و در مناطق محروم و حاشیه شهرها توزیع خواهد شد.
وی یادآور شد: در مرحله اول این رزمایش نیز ۲۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۶۴ میلیارد ریال (هر بسته ۳۲۰ هزار تومان)، بین خانوارهایی که تحت حمایت هیچ نهادی قرار نداشتند، توزیع شد.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام‌(ره) در کردستان افزود: این ستاد از اوایل اسفند تاکنون با همکاری بسیج دانشجویی و ۶ گروه جهادی تاکنون ۱۲ هزار عدد ماسک تولید و میان اقشار نیازمند توزیع کرده ضمن اینکه روزانه ۹۰ دست لباس ایزوله در مجموع سه هزار دست و ۲ هزار و ۵۰۰ عدد شیلد حفاظتی نیز تولید و به مراکز درمانی تحویل داده است.
طالبی تاکید کرد: در قالب پویش سلامت احسان نیز توزیع پنج هزار بسته بهداشتی بین مردم نیازمند و تحویل یک هزار دست لباس ایزوله به دانشگاه علوم پزشکی از دیگر اقدامات این ستاد در مدت ذکر شده است.

46

کد خبر 1404646

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =