سخنگوی سازمان تعزیرات در گرگان: جوجه‌کُشی ماه‌های گذشته پیگیری می‌شود

سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: ۲ ماه قبل جوجه‌های یکروزه در اقدامی غیراخلاقی معدوم شدند و ما در حال رصد موضوع هستیم که اگر این اقدام با هدف اخلال در بازار یا برای گران‌کردن گوشت مرغ بود، به شدت با آن برخورد می‌کنیم.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان : یاسر رایگانی  درباره گرانی روزهای اخیر گوشت مرغ و تخم مرغ اظهار داشت: حدود دو ماه قبل جوجه‌های یک‌روزه را در عملی کاملا غیراخلاقی معدوم کردند که متولیان امر باید پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه سازمان تعزیرات در حال رصد موضوع است، گفت: اگر معدوم کردن جوجه‌ها با هدف اخلال در بازار یا گران کردن مرغ بوده و ما در بررسی‌ها به این نتیجه برسیم که گرانی اکنون ناشی از این اقدام باشد به شدت با عوامل آن برخورد خواهیم کرد.

سخنگوی سازمان تعزیرات بیان داشت: ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار، قیمت مرغ را کیلویی ۱۵ هزار تومان و هر شانه تخم مرغ را درب مرغداری ۱۸ هزار تومان اعلام کرده است که با توجه به وزن شانه از یک کیلو و ۷۰۰ گرم تا دو کیلو و ۲۰۰ گرم تا حدود ۲۲ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند.

وی گفت: از روز گذشته گشت‌های مشترک برای کنترل بازار در حوزه مرغ و تخم مرغ بیشتر شده است. بازرسان سازمان در میدان گوشت و مرغ و تخم مرغ بهمن تهران حضوری شبانه‌روزی دارند.

رایگانی افزود: از ساعات اولیه شروع فعالیت بازار تا پایان زمان توزیع، بازرسان در بازار حضور دارند تا دغدغه‌های مردم را برطرف کنند.

46

کد خبر 1404783

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =