خبر سرقت مسلحانه از ‌"شعبه کارگشایی بانک ملی زنجان" تکذیب شد

مدیر امور شعب بانک ملی استان زنجان با تکذیب شایعه سرقت بانک ملی شعبه کارگشایی گفت: متاسفانه برخی افراد با اهداف شوم خود این اخبار کذب را در جامعه منتشر می‌کنند.

به گزارش خبرآنلاین از زنجان  : سید احمد طاهری، به موضوع انتشار اخبار کذب در خصوص سرقت مسلحانه بانک ملی "شعبه کارگشایی" اشاره کرد و افزود: سرقت مسلحانه از این شعبه دروغ است و اختلالات سیستمی دلیل بازنشدن این شعبه بود.

وی با اشاره به اینکه شایعات سرقت مسلحانه از این شعبه سبب شد صبح امروز بسیاری از مردم برای دریافت زویرآلات خود به این شعبه مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: مسئولیت این ازدحام جمعیت در این شعبه با این وضعیت شیوع ویروس کرونا بر عهده چه کسی است؟ البته معاونت حقوقی بانک ملی زنجان قطعا از کسانی که این شایعه را در جامعه منتشر کرده‌اند شکایت می‌کند.

مدیر امور شعب بانک ملی استان زنجان در پایان تاکید کرد: سرقت مسلحانه از این شعبه صحت ندارد و مردم نگران زیورآلات و طلاهای خود نباشند و بانک ملی پایبند تعهدی است که به مشتریان داده است.وی  از این رسانه کمک خواست تا موضوع شایعه سرقت مسلحانه را اطلاع‌رسانی کند و موضوع سرقت برای دیگر شهروندان شفاف‌سازی شود. 

48

کد خبر 1404798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =