محدودیت های ورود خودرو و عدم نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی کیش

در نشستی با حضور ابوالفضل طیبی برخی از مشکلات حوزه حمل ونقل عمومی کیش از جمله محدودیت های ورود خودرو و عدم امکان نوسازی این ناوگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین در کیش  ، در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش، فرمانده پلیس راهور کیش، مدیرنظارت برخدمات ومراکز گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرحمل ونقل عمومی جزیره، نمایندگان نیروی انتظامی و اماکن و سه نماینده فعال در ناوگان حمل و نقل عمومی جزیره، برخی مسائل ومشکلات حوزه حمل ونقل عمومی کیش بررسی شد.
در این نشست ابوالفضل طیبی ارتقا بسترهای خدمت رسانی در حوزه حمل ونقل عمومی را منوط به تعامل خوب دستگاههای مرتبط دانست وگفت: در حال حاضر حوزه های دست اندرکار در بحث حمل ونقل عمومی تعامل بسیار خوبی باهم دارند اما با توجه به محدودیت های ورود خودرو و عدم امکان نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی با مسائل و مشکلاتی مواجه هستیم که درسایه این تعامل و همکاری خوب نیروهای راهور و انتظامی با شرکت عمران، آب وخدمات و سازمان منطقه آزاد کیش این موضوعات نیز مرتفع خواهد شد.
در این نشست شرکت کنندگان نیز به تبیین موضوعات و مشکلات حمل ونقل عمومی کیش از قبیل جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی و طرح راهکار پرداختند.
درپایان این جلسه مدیرعامل شرکت عمران، آب وخدمات کیش ضمن تاکید بر لزوم پاکیزگی وبهسازی وضعیت داخل تاکسی ها، در خصوص تشکیل گشت مشترک با همکاری مدیریت حمل ونقل عمومی کیش، پلیس راهور و معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و ایجاد کارگروهی به منظور رسیدگی به مشکلات حمل ونقل عمومی با عضویت نهادها و ارگانهای مرتبط پیشنهاد پیگیری و انجام داد.

46

کد خبر 1404925

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =