۰ نفر
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
هوک به دیدار بی بی هم رفت

فارس نوشت: نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در ادامه دوری‌گردی در منطقه غرب آسیا جهت انجام رایزنی‌های ضد ایرانی، امروز سه شنبه در فلسطین اشغالی با نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس دیدار کرد.

نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران بعد از سفر اخیر خود به سه کشور عربی منطقه خلیج فارس، امروز سه شنبه در فلسطین اشغالی با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کرد.

بنا بر گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو در ابتدای دیدار با برایان هوک از اظهارات روز گذشته «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیوینستی و نخست وزیر گردشی این رژیم انتقاد کرد و گفت: «ما صحبتهایی درباره برخی از موضوعات واقعا مهم داریم اگرچه این موضوعات درباره کرونا نیستند».

گانتز روز گذشته در دیدار با یک هیاتی آمریکایی شامل نماینده ترامپ در مذاکرات سازش ضمن مخالفت با ضرب الاجل اعلام شده قبلی نتانیاهو درباره آغاز اجرای طرح اشغال کرانه باختری گفته بود که از نظر او مقابله با کرونا و کاهش نرخ بیکاری اولویت‌های مهمتری هستند.

بنا بر گزارش شبکه صهیونیستی «آی ۲۴»، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر تنها دارنده سلاح اتمی در منطقه غرب آسیا در دیدار با نماینده آمریکا در امور ایران، ادعای تکراری چند دهه‌ای خود درباره «تلاش ایران برای ساختن بمب اتمی» را تکرار کرد.

نتانیاهو مدعی شد: «ایران به برنامه مخفی خود برای ساختن سلاح‌های اتمی ادامه می‌دهد».

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همچنین ادعا کرد: «اسرائیل هر انچه که لازم باشد انجام می‌دهد و مانع دستیابی ایران به سلاح اتمی خواهد شد».

312 310

کد خبر 1405010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =