مقاله استاد دانشگاه سمنان از مقالات برتر نشریه IEEE Transactions on Power Systems معرفی شد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان از انتخاب مقاله دکتر نیما امجدی استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان به عنوان یکی از مقالات برتر نشریه IEEE Transactions on Power Systems خبر داد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان  دکتر سیف الله سعدالدین با اعلام این خبر گفت : عنوان مقاله منتشر شده و منتخب  دکتر امجدی و همکاران وی در این نشریه
Robust security constrained ACOPF via conic programming: Identifying the worst contingencies,”  
( پخش بار بهینه مقاوم AC مقید به ایمنی ) بوده است که مطالب ارزشمند آن منجر به انتخابش به عنوان یکی از مقالات برتر این نشریه شده است .
وی با بیان اینکه این نشریه از سوی انجمن مهندسین برق و الکترونیک آمریکا منتشر می شود افزود : بر اساس ارزیابی انجام شده ، اسامی بهترین مقالات منتشرشده و داوران برجسته نشریه  IEEE Transactions on Power Systemsطی سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹، شناسایی و معرفی شد که مقاله استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان  هم توانست در فهرست مقالات برجسته این نشریه قرار گیرد .
گفتنی است در سال‌های اخیر نشریات معتبر علمی با ارزیابی‌های ویژه انجام‌شده نسبت به معرفی نویسندگان برتر مقالات و انتشار اسامی آن‌ها اقدام می‌نمایند که این اقدام می‌تواند در افزایش انگیزه محققان و پژوهشگران در سطوح ملی و بین‌المللی تأثیرگذار باشد.

46

کد خبر 1405397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =