امیر حیدری: ۱۱ هزار و ۸۰۰ واحد در سطح یگان‌های نزاجا در حال ساخت است/ امیر نعمتی: مهمترین اولویت ارتش ارائه آموزش دقیق به نیروها است

فرمانده نیروی زمینی ارتش از ساخت ۱۱ هزار و ۸۰۰ واحد در سطح یگان های نزاجا خبر داد و گفت: از این منازل تاکنون ۱۲۰۰ واحد در مناطق مختلف کشور تحویل کارکنان جان برکف نیروی زمینی ارتش شده است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری با حضور در استان آذربایجان شرقی، از یگان‌های ارتش در این استان اعم از تیپ ۳۲۱مرند ، هوانیروز ، تیپ ۳۶۴ مهاباد و گروه ۱۱ توپخانه مراغه بازدید و آمادگی رزمی و توان دفاعی این یگان‌ها را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در ادامه از پروژه منازل سازمانی در حال ساخت تیپ های ۳۲۱ و هوانیروز  بازدید کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه  این بازدیدها گفت: تمام دغدغه فرماندهی کل ارتش بر طرف کردن موانع و مشکلات معیشتی کارکنان است و  احداث و ساخت منازل سازمانی جدید اولویت مهم در حوزه معیشتی است.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه در نیروی زمینی ارتش باید ۲۳ هزار واحد سازمانی احداث شود، افزود: ۱۱ هزار و ۸۰۰ واحد در سطح یگان های نزاجا در حال ساخت است که  پیشرفت بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است.

وی تاکید کرد: از این منازل تا کنون ۱۲۰۰ واحد در مناطق مختلف کشور تحویل کارکنان جان برکف نیروی زمینی ارتش شده است. کارکنان عزیز و خانواده های محترم با صبر و بردباری مجموعه مهندسی نزاجا را همراهی کنند تا در آینده ای نزدیک شاهد تحویل تعداد زیادی از منازل جدید به آنها باشیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین با حضور در مرز بازرگان ازمناطق مرزی شمال غرب کشور، آمادگی رزمی یگان‌های این هنگ مرزی را مورد ارزابی قرار داد.

مهمترین اولویت ارتش ارائه آموزش دقیق به نیروها است

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ نوذر نعمتی، جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با حضور در تیپ ۲۵۸ شهید پژوهنده نیروی زمینی ارتش مستقر در نهبندان از بخش‌های مختلف این تیپ بازدید کرد.

وی با بیان اینکه مهمترین اولویت ما در نیروی زمینی ارتش حفظ و ارتقاء آمادگی رزمی و توان دفاعی و ارائه آموزش دقیق به نیروها است، خطاب به فرماندهان تاکید کرد: هر چه می‌توانید در حوزه آمادگی رزمی و آموزش به نیروها تلاش کنید تا همیشه در اوج آمادگی رزمی باشند.

امیر سرتیپ نعمتی ادامه داد: دشمنان مترصد آن هستند تا نیروهای مسلح نقاط ضعفی داشته باشند، اما دشمنان باید بدانند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج آمادگی رزمی قرار دارند و دست در دست هم تمامی نقشههای شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کنند و اجازه نفوذ را به آنها نخواهند داد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین در ادامه، از روند ساخت و احداث پادگان شهید پژوهنده در مناطق مرزی شرق کشور بازدید و دستورات لازم را برای پیشرفت کار صادر کرد.

27215

کد خبر 1405464

برچسب‌ها