تسریع در روند ساخت زائرسرای استان سمنان در مشهد مقدس

استاندار سمنان گفت: روند ساخت زائرسرای استان سمنان در مشهد مقدس با پیگیری و تلاش مستمر دستگاه‌های اجرایی مربوط شتاب گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، علیرضا آشناگر روز چهارشنبه در جلسه بررسی وضعیت ساخت زائرسرای استان سمنان در مشهد مقدس در سالن غدیر استانداری افزود: در سال‌های گذشته تمامی استان‌های کشور اقدام به ساخت زائرسرا در مشهد مقدس کردند و این طرح‌های عمرانی از پیشرفت فیزیکی خوبی هم برخوردار است.
وی خاطر نشان کرد: روند ساخت زائر سرای استان سمنان در مشهد مقدس از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار نیست که با برنامه‌ریزی اصولی برای رفع این مشکل اقدام شود.
استاندار سمنان ادامه داد: شهرداری سمنان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تعهدات خود در ساخت این طرح مهم عمرانی عملیاتی کنند.
آشناگر اضافه کرد: خیّران برای ساخت این زائر سرا پای کار بیایند و دستگاه‌های اجرایی تعهدات خود را عملیاتی کنند.
گفتنی است بر اساس طرح ارائه شده در سالهای گذشته ، مقرر گردید تا هر یک از استانهای کشور با همکاری استان خراسان رضوی اقدام به ایجاد زائر سرا برای زائران حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام ویژه آن استان نموده که بر این اساس ضمن تکریم زائران ، زمینه های صرفه جویی در هزینه های سفر و ... لحاظ گردد که بر این اساس بسیاری از استانها با انجام این اقدام ، عملیات ساخت زائر سرا را از ۲۰ تا ۱۰۰ درصد اجرایی نموده اند.

46

کد خبر 1405691

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =