۵ نفر
۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
کشف ۳۴۰ کیلوگرم تریاک در گلوگاه

میزان نوشت: رییس کل دادگستری استان مازندران با تاکید بر برخورد جدی و قانونی با قاچاقچیان مواد مخدر در استان از کشف ۳۴۰ کیلوگرم مواد مخدر خبرداد.

حجت‌الاسلام اکبری بر لزوم برخورد جدی و قانونی با قاچاقچیان مواد مخدر در استان مازندران تاکید کرد و گفت: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ۳۴۰ کیلو مواد مخدراز نوع تریاک در شهرستان گلوگاه کشف شد.

وی افزود: با دستور به موقع دستگاه قضایی شهرستان گلوگاه و با همکاری و هماهنگی پلیس مواد مخدرتعداد ۳ نفر دستگیر خودرو ضبط و توقیف شد.

رییس کل دادگستری استان مازندران بحث مواد مخدر را معضل مهم و جدی دانست و اظهار داشت: آلودگی جامعه به مواد مخدر و حضور قاچاقچیان، لطمات زیادی به استان وارد می‌کند و سیاست‌گذاری‌ها باید به نحوی باشد که مازندران برای هرگونه فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر چه خرد و چه کلان ناامن شود.

حجت‌الاسلام اکبری مواد مخدر را خانمان سوز و خانمان برانداز خواند و بیان داشت: خسارات و لطمات مواد مخدر به افراد و جامعه بی شمار است و برخورد دستگاه قضایی استان با سوداگران قاطع خواهد بود.

رییس کل دادگستری مازندران خاطرنشان کرد: به موازات اقدامات مقابله ای، برنامه‌های فراگیر کاهش تقاضا، درمان و کاهش آسیب با بهره گیری از ظرفیت‌های علمی، بومی و تجارب کشوری و تعامل با مراکز تحقیقاتی معتبر و جلب مشارکت حداکثری سازمان‌های مردم نهاد باید در دستور کار مسئولان مرتبط قرار گیرد، به طوری که بالاترین اقدامات پیشگیرانه باشد.

47231
کد خبر 1405967

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =