الهام پاوه‌نژاد: اگر کسی کرونا بگیرد، چگونه خود را ببخشیم؟

ایسنا نوشت: الهام پاوه نژاد با بیان اینکه فعلا اجرای نمایشش را به تعویق انداخته است، گفت: نمی‌خواستیم حکایت ما بشود حکایت ضرب‌المثلی که می‌گوید آمدیم ابرویش را درست کنیم، زدیم چشمش را هم کور کردیم!

این هنرمند تئاتر که قرار بود پیش فروش بلیت نمایشش با نام «کافه پولشری» آغاز شود، توضیح داد: همه چیز برای اجرای نمایش ما آماده و قرار بود پیش فروش بلیت‌مان را آغاز کنیم که دیدیم دوباره آمار مبتلایان به کرونا بالا رفته و فکر کردیم بهتر است مدتی دست نگه داریم. با خودمان فکر کردیم که اگر امروز اجرایمان را آغاز کنیم، هیچ بعید نیست هفته آینده ناچار به تعطیلی آن بشویم و دوباره همه چیزمان بر هم می‌ریزد. پس خوب است دو هفته‌ای صبر کنیم و اگر وضعیت بهتر شد، از اواخر تیر ماه اجرای‌مان را آغاز کنیم.

پاوه نژاد با اشاره وضعیت غیر قابل پیش‌بینی بحران کرونا افزود: شرایط اصلا طوری نیست که بتوان برنامه‌ریزی کرد. از سوی دیگر قرار نبود با این اجرا درآمدی کسب کنیم چون تعداد تماشاگران آنقدر پایین است که اصلا نمی‌توان گوشه چشمی هم به فروش گیشه داشت ولی به لحاظ روانی، می‌خواستیم حال خودمان کمی بهتر شود. حالا در این میان اگر کسی دچار مشکلی شود، چگونه می‌توانیم مسئولیتش را بر عهده بگیریم. مسلما خود را نمی‌بخشیم. بنابراین نه تنها حال‌مان بهتر نمی‌شود که بدتر هم خواهد شد.

این بازیگر و کارگردان تئاتر در پایان افزود: خلاصه به این نتیجه رسیدیم مصلحت این است فعلا دو هفته صبر کنیم چون نمی‌خواستیم حکایت ما هم بشود حکایت ضرب‌المثلی که می‌گوید آمدیم ابرویش را درست کنیم، زدیم چشمش را هم کور کردیم!

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1405971

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =