استاندار همدان از تشکیل کمیته‌ای برای شناسایی و واگذاری اموال مازاد دولتی در همدان خبر داد

استاندار همدان گفت: کمیته‌ای برای شناسایی و واگذاری اموال و املاک مازاد دولتی تشکیل و اقدام قانونی جهت واگذاری انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از همدان ؛ سید سعید شاهرخی در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان با اعلام اینکه باید تا پایان دولت پروژه‌های هدف‌گذاری شده را از طریق بخش دولتی یا خصوصی به سرانجام رسانیم، افزود: دستگاه‌های اجرایی سعی کنند پروژه‌های خود را هرچه سریع‌تر به بخش خصوصی واگذار کنند.

 استاندار همدان خاطرنشان کرد: ۹۷ درصد مدیران استان همدان در زمینه توسعه استان همدان پرتلاش و کارآمد هستند و باید سایر مدیران نیز تلاش خود را بیشتر کنند.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های تأثیر گذار استان همدان به صورت روزانه رصد می‌شود، اظهار داشت: ۷۲ پروژه ملی در استان همدان در حال اجرا است که با تکمیل و بهره‌برداری از آنها، حرکت اساسی در راستای توسعه استان همدان صورت می‌گیرد.

شاهرخی اتمام پروژه‌های نیمه تمام را در اولویت دانست و تصریح کرد: استان همدان با وحدت و همدلی تمام مجموعه‌ها در مسیر پیشرفت قرار دارد.

وی با بیان اینکه سطح توقع مردم بسیار پایین است اما نمی‌دانم چرا مدیران آنها را نمی‌بینند تا مشکلاتشان را حل کنند، افزود: در دوره قبل مجلس با همکاری نمایندگان یک‌هزار میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری برای استان همدان مصوب شد که امروز کارها در حال انجام است.

شاهرخی با تاکید بر اینکه اجرای قطار شهری همدان با همکاری دولت و مجلس به نتیجه رسیده است، یادآور شد: در سال پایانی دولت مصمم هستیم بهتر از گذشته خدمت به مردم را پیگیری کنیم.

46

کد خبر 1406025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =