۷ نفر
۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳
چرخش گریزمان از مسی به سمت رونالدو!

بعد از جنجال های اخیر ممکن است یوونتوس مقصد بعدی آنتوان گریزمان، ستاره ناراضی بارسلونا لقب گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یوونتوس و بارسلونا پس از پایان عملیات معاوضه آرتور- میرالیم پیانیچ ممکن است مذاکرات جدیدی را آغاز کنند و این بار موضوع بحث آنها می تواند آنتوان گریزمان باشد که در باشگاه بارسلونا دوران سختی را پشت سر می گذارد. شبکه رای اسپورت در ساعات اخیر اخباری منتشر کرده که موید آن است است که یوونتوس و بارسلونا در حال مذاکره در مورد انتقال گریزمان به تورین هستند.

آنتوان گریزمان در ماه های اخیر شرایط دشواری را تجربه کرده و هنوز به آن ستاره دوران اتلتیکومادرید تبدیل نشده است. از همان ابتدای فصل شایعات زیادی در مورد عدم رابطه خوب این ستاره فرانسوی با لیونل مسی منتشر شد و زمانیکه این دو بازیکن در زمین نیز این شایعات را دامن زدند و به ندرت به یکدیگر پاس می دادند، هواداران بارسلونا اطمینان یافتند شرایط در رختکن مساعد نیست.

اما نیمکت نشینی آنتوان گریزمان در دیدار مقابل اتلتیکومادرید و ورود او به میدان در ثانیه های پایانی شرایط را دشوارتر کرد. بعد از این رفتار کیکه ستین، پدر و برادر گریزمان به شدت به سرمربی بارسا واکنش نشان دادند و حالا شرایط برای ماندن ستاره فرانسوی در نوکمپ دیگر چندان مهیا نیست.

رای اسپورت در ادامه مدعی شد این بار نیز ممکن است گزینه معاوضه بین دو باشگاه بارسلونا و یوونتوس مطرح شود و نام بازیکنانی چون داگلاس کاستا و آدرین رابیو مطرح شده است. یوونتوس به دنبال جذب یک مهاچم گلزن در تابستان است و آنتوان گریزمان که هرگز در بارسلونا نتوانست توانایی هایش را نشان دهد، ممکن است به تورین مهاجرت کرده و آنجا به دنبال اثبات خویش باشد.

بیشتر بخوانید: کرونا جان پدر حبیب را هم گرفت

256 251

کد خبر 1406194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =