ترامپ:مدارس به کودکان یاد می‌دهند که از کشورشان متنفر باشند!

ایسنا نوشت: دونالد ترامپ در یک سخنرانی در ضمن صحبت درخصوص اعتراضات سراسری اخیر در آمریکا علیه بی عدالتی و نژادپرستی عنوان کرد که در مدارس این کشور به کودکان یاد می‌دهند که از کشورشان متنفر باشند!

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در این سخنرانی که در محل کوه "راشمور" ایراد کرد، خاطرنشان کرد: ملت ما در حال مشاهده یک کمپین بیرحمانه پاکسازی تاریخ کشور ما، بدنام کردن قهرمانان ما، حذف ارزشهای ما و القا کردن به کودکان ما است.

ترامپ در ادامه به کسانی که مجسمه‌های رهبران نژادپرست تاریخ آمریکا را سرنگون می‌کنند، اشاره کرد. او عنوان کرد: این هرج و مرج پرخشونتی که ما در شهرها و خیابانهای کشورمان دیده‌ایم به دست لیبرال دموکراتها در تمامی موارد اداره شده و نتیجه قابل پیش بینی سالها القائات افراطی و مغرض بودن در تحصیل، خبرنگاری و دیگر نهادهای فرهنگی ما است. بر خلاف تمامی قوانین جامعه و طبیعت، به کودکان ما در مدارس آموزش داده می‌شود تا از کشورشان متنفر باشند و باور کنند زنان و مردانی که آن را ساختند قهرمان نیستند، بلکه شرور هستند. دیدگاه رادیکال به تاریخ کشور ما بر مبنای شبکه‌ای از دروغها است.

312 310

کد خبر 1406309

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =