آخرین زمان ارائه لیست بازیکنان به AFC اعلام شد

یک رسانه قطری خبر داد تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ تا تاریخ ۱۶ شهریور فرصت دارند تا لیست بازیکنان خود را ارائه کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشریه «استاد الدوحه» قطر امروز خبر داد کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ می‌توانند از اواسط ماه آگوست (اواخر مرداد) لیست بازیکنانشان برای حضور در این رقابت‌ها را اعلام کنند.

طبق قانون تیم‌های شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا باید یک هفته مانده به آغاز مسابقات لیست نهایی خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند. باتوجه به اینکه پیشنهاد شده اولین بازی این مسابقات در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور) برگزار شود به همین خاطر ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور) آخرین موعد تیم‌ها برای اعلام لیست بازیکنانشان است.

طبق توافق صورت گرفته قرار است ادامه مرحله گروهی و مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ از تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور) تا ۲۹ سپتامبر (۸ مهر) به صورت متمرکز به میزبانی یک کشور برگزار شود. مرحله یک چهارم در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان) و نیمه نهایی ۲۵ نوامبر (۵ آذر) و فینال در تاریخ ۵ دسامبر (۱۵ آذر) به صورت تک بازی برگزار شود.

بیشتر بخوانید: زمان دیدار ایران و سوریه مشخص شد

256 251

کد خبر 1406721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =