۱ نفر
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
گلایه میکائیل شهرستانی از مردم

فارس نوشت: میکائیل شهرستانی، کارگردان تئاتر عنوان کرد: از مخاطبان تئاتر گله دارم ما هم با این بیماری هولناک کرونا مواجه هستیم و سعی می کنیم نکات ایمن را رعایت کنیم چون بهرحال زندگی در جریان است و تئاتر می تواند به شادابی ما کمک کند.

میکاییل شهرستانی با اشاره به تغییراتی که در نمایشنامه اگوست در استیج کانتی برای اجرا داده است گفت: بهرحال کارگردان به نظر من می بایست اعمال نظر شخصی همراه با حفظ اصل اثر در یک کار داشته باشد. من همیشه اینطور بوده که براساس شرایط گروه و پرسوناژها را می چینم.

شهرستانی درباره شرایط تئاتر این روزها نیز توضیح داد: بهرحال وضعیت تغییر کرده و پروتکل های بهداشتی باید رعایت شود و ما هم پایبند آن هستیم چرا که اولویت اول حفظ جان مردم و گروه نمایشی است اما من این گله را هم از مردم باید داشته باشم درست است که بیماری خطرناک است اما با برخی رعایت ها می توانیم ، شرایط را به نفع خود تمام کنیم، تئاتر هم ببینیم چرا که زندگی جریان دارد و نمی توانیم از آن غافل شویم.

وی با بیان اینکه در این ماه های قرنطینه و کرونا حتی با وجود کلاس های آنلاین افسردگی گرفته، گفت: تئاتر به شادابی ما کمک می کند چرا که تفکر برانگیز است و زندگی در آن جریان دارد اما شاید سینما اینطور نباشد من بدون تئاتر زنده نیستم. نمایش اگوست در استیج کانتی تا تاریخ ۲۷ تیر ماه در سالن مهرگان اجرا خواهد داشت. پس از این هم تصمیم دارم نمایش لبخند با شکوه آقای گیل را نیمه شهریور به سالن سنگلج ببرم.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1406772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =