شرکت عمران و خدمات پیش قراول توسعه و عمران در جزیره کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اقدامات روبنایی و تحولات مثبت صورت گرفته در کیش با هدف ساماندهی و بهسازی فضای شهری گفت: شرکت عمران، آب وخدمات ، پیشانی و پیش قراول توسعه و عمران در جزیره است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ، دکتر غلامحسین مظفری در نشستی با مدیرعامل ومسئولان شرکت عمران، آب وخدمات کیش با بیان اینکه دانش و تکنولوژی با سرعت زیادی در دنیا درحال پیشرفت است افزود: درجزیره کیش اگر کمی کند حرکت کنیم از رشد وشکوفایی عقب خواهیم ماند.

وی اظهار داشت: تحولات مثبت شرکت عمران، آب وخدمات کیش دربحث خدمات دهی و فرایندها بر بستر الکترونیکی به ویژه دربخش شهرسازی فرصت هایی است که باعث می شود علاوه برافزایش خدمات دهی ورضایتمندی، پیشتازی جزیره کیش را در رسیدگی به همه موضوعاتی که مرتبط با فضای شهری است حفظ کنیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کرد: واقعیت مطلب این است که هر چه در جزیره کیش تلاش کنیم و تمامی حوزه ها نیز با توان بالا کار کنند اما پیشانی فعالیت های سازمان منطقه آزاد کیش ، عملکرد شرکت عمران، آب و خدمات است زیرا همه شهروندان وگردشگران در بدو ورود با فضای شهری مواجه می شوند و تمیزی، زیبایی، نظم، طراوت وشادابی شهری و سواحل جزیره مرهون اقدامات شرکت عمران، آب وخدمات کیش است.

دکتر مظفری تصریح کرد: بحث های رو بنایی مانند پاکیزگی، فضای سبز مطلوب و منظر شهری زیبا در جزیره کیش از بحث های بسیار جدی است که توجه و تلاش زیادی می طلبد و امروز شاهد هستیم بیش تر از گذشته به ساماندهی وبهسازی فضای شهری جزیره کیش توجه شده است و اقدامات ارزشمندی ظرف چند هفته اخیر درحال انجام است. اما انتظار وتوقع از شرکت عمران، آب وخدمات همچنان بیشتر است زیرا ظرفیت هایی درجزیره کیش وجود دارد که باید برای بالفعل کردن آن ها تلاش بیشتری شود.

۴۶

کد خبر 1407165

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =