۸ واحد تولید مصالح ساختمانی غیراستاندارد در شیراز پلمب شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از اجرای حکم تعطیلی ۸ واحد تولید مصالح ساختمانی غیراستاندارد در شیراز خبر داد.

 به گزارش خبرآنلاین از فارس: علی مبشری اظهار داشت: بر اساس قانون تعزیرات حکومتی، محکومیت‌هایی همچون جریمه نقدی و تعطیلی واحد در انتظار تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان کالاهای تقلبی و بدون کیفیت است.

وی ضمن هشدار به تولیدکنندگان مصالح ساختمانی برای استانداردسازی و دریافت نشان استاندارد گفت: با توجه به اهمیت استانداردسازی مصالح در بالا بردن کیفیت ساختمان‌ها و خسارات جبران‌ناپذیری که ممکن است به‌دلیل استفاده از مصالح غیراستاندارد حادث شود، در رسیدگی به پرونده‌های واحدهای غیرمجاز و برخورد با متخلفین هیچ گونه اغماضی نمی‌شود. 

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس بیان کرد: در این راستا و با شکایت اداره کل استاندارد استان مبنی بر تولید مصالح فاقد کیفیت در ۸ کارگاه غیرمجاز واقع در شهر شیراز، بلافاصله با احضار مسئولان این واحدهای تولیدی، پرونده‌های آن‌ها رسیدگی شد که در نهایت با توجه به محرز شدن تخلف، احکام این پرونده‌ها که شامل جریمه نقدی و تعطیلی واحد غیرمجاز بود صادر شد.

مبشری از اجرای احکام صادره این واحدها خبر داد و عنوان کرد: از شهروندان تقاضا داریم چنانچه اطلاعی از تولید و یا نگهداری مصالح غیراستاندراد دارند مراتب را به اداره کل استاندارد و یا سامانه t۱۳۵.ir تعزیرات حکومتی گزارش کنند تا موارد توسط گشت‌های مشترک تعزیرات استان رسیدگی و متخلفان اعمال قانون شوند.

48

کد خبر 1407274

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =