‍ تخصیص ۶۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه راه آهن استان چهارمحال وبختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری پروژه راه‌آهن مبارکه- سفیددشت- شهرکرد را از پروژه‌های اولویت‌دار استان عنوان کرد و گفت: این پروژه باید تا پایان فعالیت دولت به پایان برسد، که پیگیری‌های لازم برای تخصیص۶۵۰ میلیارد تومان اعتبار به آن صورت گرفت و هیچ مشکلی برای تامین اعتبار این پروژه وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی شامگاه گذشته ۱۶ تیرماه به همراه مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ،در دیدار با محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، ضمن پیگیری برای تخصیص اعتبار به پروژه‌های نیمه‌تمام در استان، اظهار کرد: پروژه‌های نیمه‌تمام استان که اتمام آن‌ها بخش زیادی از مشکلات استان را از نظر زیرساختی، اشتغال و مسکن حل می‌کند، در هفته جاری جمع‌بندی و در سفر آتی رییس سازمان برنامه و بودجه به استان در مورد آن‌ها تصمیم‌گیری می‌شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری، با بیان اینکه طرح بن به بروجن برای تکمیل نیازمند اعتبار است، عنوان کرد: با همراهی مسوولان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری، روند تخصیص اعتبار برای تسریع در روند اجرایی این پروژه حیاتی برای تامین آب شرب نیمی از جمعیت استان صورت گرفت، تسریع در اجرای این پروژه از مطالبات اصلی مردم و مسوولان است و ما مصمم هستیم عملیات اجرایی این پروژه با تزریق اعتبار مجدد هر چه سریعتر به اتمام برسد.

عباسی در خصوص محور شهرکرد به بروجن به لردگان، توضیح داد: عملیات اجرایی این محور مواصلاتی پس از تملک اراضی در یک قطعه عملیاتی از سر گرفته شده است و آزادراه لردگان به ایذه پس از تامین اعتبار، در ادامه این مسیر اجرایی و عملیاتی می‌شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری، جاده شهرکرد شلمزار ناغان و  بهسازی جاده‌های ارتباطی روستایی و تامین آب شرب روستاها را از دیگر اولویت‌های استان عنوان کرد.

وی در پایان در خصوص اضافه شدن ۲ هزار واحد دیگر به سهمیه ۲ هزار و ۴۴۰ واحدی مسکن محرومان استان، یادآور شد: روند اجرایی این طرح در حال بررسی است و امید است در سفر محمدباقر نوبخت به استان به تصویب برسد.

46

کد خبر 1407554

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =