چند نفر در طرح اقدام ملی مسکن در اردبیل ثبت نام کردند؟

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: سیاست‌های وزارت راه‌و شهرسازی برای خانه‌دار شدن اقشار متوسط پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، محبوب حیدری اظهار داشت: سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای خانه‌دار نمودن اقشار با درآمد متوسط در قالب طرح اقدام ملی مسکن از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان در حال پیگیری و اجرا می‌باشد.

وی از ثبت نام ۸۹۳۰ نفر در طرح اقدام ملی مسکن استان خبر داد و افزود: در مجموع مرحله اول و دوم ۸۹۳۰ نفر در طرح اقدام ملی مسکن استان ثبت‌نام کردند که در شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت متولی امر اداره راه و شهرسازی است و مسئولیت اجرای این طرح در شهرهای کوچک را بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برعهده دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: از ۵۳۰ نفر مورد قبول در مرحله اول ۱۲۰ نفر مدارک مورد نیاز را تحویل و تکمیل پرونده کرده و پیش‌بینی می‌شود ۲۵۰ نفر دیگر نیز از این مرحله حائز شرایط باشند.

حیدری تصریح کرد: طرح اقدام ملی مسکن استان اردبیل در سال ۹۸ با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ‌زنی شد و هم‌اکنون در چهار نقطه شهر اردبیل عملیات اجرایی این پروژه در مرحله پی‌ریزی است.

وی به بسته شدن پرونده مسکن مهر استان اردبیل تا پایان تیرماه سال جاری اشاره کرد و افزود: در این ارتباط شرکت‌های آب و فاضلاب و برق نسبت به نصب باقیمانده کنتور و انشعابات فاز دوم مسکن مهر پارس‌آباد اقدام کردند و شهرداری اردبیل نیز باید در اسرع وقت نسبت به تکمیل آسفالت باقیمانده معابر شهرک‌های مهر اندیشه، وحدت و نیایش اقدام کند.

کد خبر 1407892

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =