برگزاری جلسه اضطراری در ستاد فرماندهی کرونای پایتخت

ایسنا نوشت: فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از برگزاری جلسه اضطراری خبر داد.

دکتر علیرضا زالی در این باره اظهار کرد: در روز های اخیر در تهران در وضعیت هشدار بوده ایم و وضعیت بسیار شکننده ای در این شهر حاکم است، طبیعتا آمار مبتلایان،  فوتی‌ها و افرادی که نیازمند بستری هستند طی ۱۰ روز گذشته به صورت صعودی رو به افزایش بوده است.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران گفت: همه اعضایی که در جلسه امروز حضور داشتد نگرانی خود را از شرایط فعلی ابراز کرده و قرار شد تا تصمیمات جدی،  کارا و موثرتری با انسجام بین بخشی صورت گیرد.

وی اظهار کرد: نمایندگان دستگاه های اجرایی، انتظامی، نظارتی، نیروهای مسلح،  روسای دانشگاه علوم پزشکی و.. در جلسه امروز حضور داشتند و قرار شد هم در ابعاد نظارتی و مداخلات به نظر واحد برسیم.

وی با اشاره به اینکه نیازمند مداخلات و اقدامات سختگیرانه تر هستیم اضافه کرد : بنابراین قرار شد نمایندگان دستگاه‌ها با کارهای کارشناسی که در دستگاه های خود انجام خواهند داد بسته ای را در زمینه کنترل بیماری در ابعاد مختلف اماده کنند تا بعدازظهر امروز در جلسه اضطراری ستاد فرماندهی استان تهران که با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت برگزار می‌شود، ارایه شود.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران افزود: به نظر می رسد فرایندی که در تهران با ان روبرو هستیم هم در زمینه رعایت فاصله گذاری احتماعی ، هم درباره شیوه‌نامه های بهداشتی کمتر مورد توجه واقع شد از طرف دیگر مراجعه به  بهداشتی درمانی افزایش یافته و نیازمند مداخلات جدی تری هستیم.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1407902

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =