واکنش شورای شهر قم به تخریب بوستان فدک / به قوانین و احکام قضائی احترام می‌گذاریم

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: از مسئولان دستگاه قضائی خواهش داریم وقفه‌ای در اجرای حکم مرتبط با بوستان فدک و فضای سبز آن داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین از قم : عبدالله جلالی ظهر  با اشاره به مسئله تخریب بوستان فدک و فضای سبز آن بوستان اظهار داشت: در بحث تخریب فضای سبز آن هم فضای سبزی که مردم سالیان متمادی از آن استفاده کردند باید به دنبال یک راهکار مسالمت‌آمیز باشیم و تخریب درختان و قلع‌وقمع آن باید آخرین راهکار دستگاه قضا باشد.

 رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: تملک زمین بوستان فدک از سوی شهرداری صورت نگرفته و سوابق و اسنادی داریم که شهرداری بعدها آن‌را تملک کرده است.

وی بیان کرد: از مسئولان دستگاه قضائی خواهش داریم وقفه‌ای در اجرای حکم مرتبط با بوستان فدک و فضای سبز آن داشته باشند.

جلالی عنوان کرد: ما به قوانین و احکام قضائی احترام می‌گذاریم اما به لحاظ اجتماعی اجرای هر حکم قضائی آثار و نتایج اجتماعی به دنبال خواهد داشت ما در مسئله تخریب بوستان فدک و فضای سبز آن از دستگاه قضا انتظار داریم به دنبال یک راهکار مسالمت‌آمیز باشد و وقفه‌ای در اجرای این حکم داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: نکته اساسی درباره این پرونده این است که محدوده میدان شهدای ۷۲ تن و بوستان فدک قبل از اینکه به محدوده شهری وارد شوند، فضای سبز آن ایجاد شده است.

48

کد خبر 1408088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =